Váš železničný portál
Registrovať sa

S bicyklom do Burgenlandu

Slovensko 30.6.2006 3:00 Ing. Michal REPKO Zobrazené: 907

Železničná spoločnosť Slovensko, a. s. (ZSSK) pripravila na sobotu 8. júla v spolupráci s Rakúskymi štátnymi dráhami (ÖBB), rakúskym zväzom cestovného ruchu Burgenland a Bratislavskými novinami akciu s názvom „Otvorenie cyklotrasy v Burgenlande“.

Účastníci tohto športovo – spoločenského podujatia majú možnosť spoznať cyklistické trasy v okolí Neusiedlerského jazera a zároveň si vyskúšať kombinovaný spôsob dopravy, a teda vlak s bicyklom. Je pre nich pripravené aj kúpanie v najväčšom európskom stepnom jazere ako aj atraktívny kultúrny program. Akcia je naplánovaná ku Dňu cyklistiky, počas ktorého sa uskutoční 6. etapa pretekov Okolo Rakúska.

Cestovné lístky na pripravované podujatie môže zdarma získať až 150 cestujúcich. Podmienkou však je, aby predložili kupón, ktorý bol uverejnený v Bratislavských novinách. Na základe tohto kupónu dostanú v Bratislavskom kultúrnom informačnom stredisku na Klobučnickej ulici v Bratislave spiatočný cestovný lístok z Bratislavy Petržalky k Neusiedl am See v Rakúsku.

Špeciálny vlak do Neusiedl am See odchádza z Bratislavy Petržalky o 10.12 h a z Neusiedl am See o 19.22 h.

Zdroj: ZSSK
Upravil: Michal REPKO (Mysxo_SN)

Pridajte sa do diskusie!

Žiadny komentár k: S bicyklom do Burgenlandu

palino8 zo dňa 30.6.2006 12:48

Hmmm, to je pekné, len tá distribúcia voľných lístkov bola veľmi nešťastná … rozchytali sa až prirýchlo aj preto, že ľuďom umožnili brať po sedem, stačilo mu sedem kupónov, čo nie je problém zohnať (Bratislavčania iste vedia)… takže mne sa necelú hodinku po otvorení BKIS neušiel… blééé

Reagovať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Zadajte správnu hodnotu *