Váš železničný portál
Registrovať sa

Novinky v Železničných telekomunikáciách

Slovensko 28.6.2006 21:50 Ing. Michal REPKO Zobrazené: 900

Železničné telekomunikácie Bratislava prinášajú od 1.7. 2006 na slovenský telekomunikačný trh zaujímavú zmenu v oblasti volaní do zahraničia. Bližšie informácie získate po zatlačení tlačidla „Viac…“

Zákazníci novej hlasovej služby, ktorú ŽT začali poskytovať k 1.5.2006 budú môcť od 1.7. volať na pevné linky susednej Českej republiky, Poľska, Maďarska, Rakúska a Nemecka za rovnako výhodnú jednotnú cenu ako na Slovensku, kde platia len 1,- Sk bez DPH za minútu volania bez ohľadu na to či ide o „silnú“ alebo „slabú“ prevádzku, či „miestny“ alebo „medzimestský“ hovor.

Je to unikátna a trvalá služba ŽT, ktorú, rovnako ako natrvalo neobmedzené volania vo vlastnej sieti zdarma, u žiadneho iného slovenského operátora nenájdete.

ŽT k 1.7. celkovo zatraktívnili tarify volaní do zahraničia a zjednodušili orientáciu zákazníkov zavedením zrozumiteľnejšieho označenia tarifných pásiem. Volania v rámci pásma najvolanejších zahraničných destinácií sú za 2,50 Sk bez DPH/min a v pásme ostatných zahraničných destinácií sú len za 6,50 Sk bez DPH/min.

Lacnejší a rýchlejší internet od ŽT…
Od 1.júla ŽT znižujú aj cenu produktov pripojenia do Internetu, ktoré sa vyznačujú symetrickosťou pripojenia, veľmi nízkou alebo nulovou agregáciou a najmä zaujímavou cenou. Produkt Rail Access s agregáciou len 1:10, určený pre koncových užívateľov, stojí od 405,-Sk bez DPH pri 12 mesačnej viazanosti a rýchlosti pripojenia 512 kbps. Garantované pripojenie Rail Force One, určené pre ďalší predaj, stojí vrátene jednej verejnej IP adresy od 13 095,-Sk bez DPH pri viazanosti 24 mesiacov a rýchlosti pripojenia 1Mbps.

Ďalšie informácie nájdete v pripojenej prílohe.

***

Podrobnejšie informácie Vám v prípade záujmu poskytne:
Marek Brna, e-mail: brna.marek@zsr.sk

Súvisiaci článok: Železničné telekomunikácie začali ponúkať vlastnú linku

Zdroj: ŽSR
Foto na titulke: Michal REPKO (Mysxo_SN)
Upravil: Michal REPKO (Mysxo_SN)

Pridajte sa do diskusie!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Zadajte správnu hodnotu *