Váš železničný portál
Registrovať sa

Letné zľavy „Vlak a vláčik“ aj „Vlak a lanovka“ už od 1. mája.

Slovensko 28.4.2006 19:10 Michal Smalo Zobrazené: 1110

Atraktívne letné zľavy Železničnej spoločnosti Slovensko, a. s. začínajú už prvým májovým dňom. Cestujúci tak môžu ušetriť na svojich cestách za zábavou do mnohých turistických lokalít Slovenska ako napríklad popradského Aqua City, Čiernohronskej lesnej železnice alebo na vrcholy Vysokých Tatier, ktoré sú sprístupnené lanovými dráhami.

Vlak a vláčik

Je atraktívny produkt vytvorený v spolupráci ZSSK a Čiernohorskej železnice pre skupiny žiakov základných a stredných škôl do 20 rokov, ako aj pre účastníkov detských letných táborov, v jednotnej cene 200 Sk.

Packing zahŕňa:
spiatočný cestovný lístok vlakom ZSSK z ktoréhokoľvek tarifného bodu na tratiach ŽSR do Chvatimechu a späť, k tomu
spiatočný lístok na Čiernohronskú železničku z Chvatimechu do Čierneho Balogu a späť a z Čierneho Balogu do skanzenu Vydrovo a späť.

Prepravné podmienky:
Ponuka platí pre žiakov základných a stredných škôl, a účastníkov detských letných táborov, maximálne do dovŕšenia veku 20 rokov. Minimálny počet účastníkov skupiny je 10 žiakov, sprievodca sa do počtu členov skupiny nezapočítava. Na bezplatnú prepravu má nárok dospelý sprievodca (vedúci skupiny) – učiteľ, vždy jeden na každých začatých 20 žiakov.

Spolu so spiatočným skupinovým cestovným lístkom dostane vedúci skupiny evidenčný lístok (s uvedeným počtom členov skupiny), na základe ktorého bude bezplatne prepravený na tratiach Čiernohronskej železnice.

Cestovný lístok so záznamom Vlak a vláčik je možné vydať len súčasne s evidenčným lístkom, nie je možné ho rezervovať, cestovný lístok sa musí zakúpiť.

K lístku Vlak a vláčik nie je potrebné dokupovať príplatok na vlaky R, IC a EC, lístok platí na všetky vlaky ZSSK na sieti ŽSR. Miestenky, lôžka a ležadlá sa platia v plnej výške.

Ponuka platí od 1. mája 2006 do 31. augusta 2006. Predpredaj začína 1. mája 2006.

Vlak a lanovka

Pre žiakov základných a študentov stredných škôl maximálne do dovŕšenia veku 20 rokov pripravila Železničná spoločnosť Slovensko, a. s. atraktívny produkt so súhrnným názvom Vlak a lanovka v dvoch „packingoch“ a v jednotnej cene: 200.- Sk.

Packing v mesiaci máj zahŕňa:
-spiatočný cestovný lístok na vlak ZSSK z ktoréhokoľvek tarifného bodu na tratiach ŽSR do Starého Smokovca, alebo Popradu Tatier a späť, (na tratiach Tatranskej elektrickej železnice a Ozubnicovej železnice platí súčasne ako sieťový lístok), k tomu
-spiatočný lístok Tatranskej lanovej dráhy na pozemnú lanovku zo Starého Smokovca na Hrebienok a späť, k tomu navyše
vstupné na 2 hodiny do AquaCity Poprad

Minimálny počet účastníkov skupiny je 10 žiakov, sprievodca sa do počtu členov skupiny nezapočítava. Na bezplatnú prepravu má nárok dospelý sprievodca (vedúci skupiny) – učiteľ, vždy jeden na každých začatých 20 žiakov.

Prepravné podmienky:
Spolu so spiatočným skupinovým cestovným lístkom dostane vedúci skupiny 2 evidenčné lístky (s uvedeným počtom členov skupiny), výmenou 1. evidenčného lístka získa bezplatne v pokladni TLD požadovaný počet voľných lístkov na pozemnú lanovku, výmenou 2. evidenčného lístka získa bezplatne v pokladni Aqua City Poprad požadovaný počet voľných vstupov do areálu Aqua City s programom „Thermal Packet (Zóna II. + I.)“ na 2 hodiny. K lístku „Vlak a lanovka“ nie je potrebné dokupovať príplatok na vlaky R, IC a EC. Miestenky, lôžka a ležadlá sa platia v plnej výške. Cestovný lístok so záznamom „Vlak a lanovka“ je možné vydať len súčasne s dvoma evidenčnými lístkami, nie je možné rezervovať, cestovný lístok sa musí zakúpiť. Pri kontrole cestovných dokladov vo vlakoch a pri školských výletoch bude mať sprievodca – učiteľ menný zoznam žiakov, s pečiatkou školy a uvedením mena zodpovedného vedúceho, ktorý je povinný predložiť na požiadanie oprávneného zamestnanca.

Ponuka platí od 1. mája 2006 do 31. mája 2006. Predpredaj začína 1. mája 2006

Zdroj: ZSSK
Ilustračná snímka: profimedia.cz

Pridajte sa do diskusie!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Zadajte správnu hodnotu *