Váš železničný portál
Registrovať sa

Hľadáme redaktorov a spolupracovníkov

Railpage.NET 3.11.2006 11:51 Michal Smalo Zobrazené: 884

Železničný spravodajský portál Railpage.net hľadá nových spolupracovníkov, ktorí by boli ochotní pomôcť s tvorbou stránky, námetmi na aktuality a reportáže, novými fotografiami a železničnou encyklopédiou. Hľadáme ľudí, ktorých baví železnica a dianie okolo nej a chceli by sa podeliť so svojimi postrehmi, výletmi po železnici a ďalšími článkami, ktoré by mohli zaujať našich čitateľov. Nehľadáme len „internetovo gramotných“, vaše články nám stačí zaslať na mail redakcia@railpage.net, alebo sa spojiť s niektorým z redaktorov (ich kontakty nájdete v ich profiloch), ktorí Vám radi pomôžu.

Hľadáme informácie všetkých typov, napríklad pokazené rušne, dlhé meškania, zaujímavosti z prevádzky, (ne)fungovanie služieb ZSSK. Radi privítame Vaše fotografie z miesta.

Ak ste sa vybrali na zaujímavú cestu železnicou, opíšte nám svoje pocity, pridajte pár fotografií a radi zverejníme Váš článok. Takisto je možnosť pridávať fotografie do našej galérie, ktorá je najnavštevovanejšou internetovou železničnou fotogalériou v Slovenskej republike.

Ponúkame možnosť zviditeľniť sa aj železničným modelárom, radi zverejníme články s Vašim koľajiskom, modelmi, prípadne návodmi na prácu na modeli.

Idete usporiadať zaujímavú železničnú akciu, nostalgickú jazdu alebo výmennú burzu? Napíšte nám a dozvedia sa o tom návštevníci stránok. Termín akcie zapíšte do sekcie Kalendár a poprípade článok nám pošlite na už spomínaný e-mail.

Už vopred Vám ďakujeme za pomoc pri tvorení stránok.

Ilustračná snímka: internet

Pridajte sa do diskusie!

Žiadny komentár k: Hľadáme redaktorov a spolupracovníkov

rusen zo dňa 3.11.2006 17:56

ako hovori moj kamarat ,neni to jednoduche rozchodit a zivit takuto stranku zaujimavostami. a publikovat mozno aj inde aj ked zo skripajucimi zubami, rozhoduje navstevnost. a kde je montoya, hadam len nevykecava aj s dje na inom webe 😀

Reagovať

sallynko zo dňa 3.11.2006 19:31

preco by som nemal pomoct rad pomozem. Samozrejme ak to bude v mojich silach. S tvorbou www stranok napriklad 0 bodov. Za to s ostatnzmi vecami uz by nemal byt taky velky problem.

Reagovať

swingo zo dňa 4.11.2006 10:49

Aj ja rád priložím ruku k dielu.

Reagovať

Michal Smalo zo dňa 4.11.2006 19:23

Budem veľmi rád. Ak budeš mať niečo zaujímavé, stačí dať vedieť, kontaktovať napríklad aj mňa… na icq alebo mernose@azet.sk

Reagovať

specik zo dňa 6.11.2006 9:47

no najlepsie by bolo aby sme pridali vsetci ruku k dielu, ale nie len slovami ale aj cinmi!!! :hammer:

Reagovať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Zadajte správnu hodnotu *