Váš železničný portál
Registrovať sa

Vo Veľkom Mederi sa zrazil vlak s kamiónom

Plné rozlíšenie v novom okne

Popis:

Na železničnom priecestí vo Veľkom Mederi sa dnes ráno zrazil vlak súkromného dopravcu RegioJet s kamiónom. Na mieste zasahujú hasiči aj záchranári. Zranených je viacero ľudí. Hasiči informujú o 13 zranených, záchranári zatiaľ o presných číslach nehovoria.

"Na mieste udalosti zasahujú tri vozidlá záchrannej zdravotnej služby a vrtuľník vrtuľníkovej ZZS. K nehode smeruje aj evakuačný autobus HaZZ," informovala Zuzana Farkasová z Prezídia Hasičského a záchranného zboru.

"Podľa doterajších informácií boli na mieste ošetrení cestujúci s otrasom mozgu, zlomeninami a drobnými zraneniami a odreninami spôsobenými nárazom. Rušňovodič bol záchrannou službou prevezený do nemocnice," povedal Aleš Ondrůj, PR manažér spoločnosti RegioJet.

Zdroje: Tvnoviny.sk TA3

"Železničné priecestie je zabezpečené zvukovou a svetelnou signalizáciou, ktorá podľa prvotných informácií bola plne funkčná a kamión v takom prípade nemal na priecestí čo robiť," poznamenal Ondrůj.

Medzi Zemianskou Oľčou a Veľkým Mederom zavádza RegioJet náhradnú autobusovú dopravu.

01 02 03 04 05

Autor fotografií: Odťahová služba SOSTEAM

Redakcia Railpage.net praje rušňovodičovi a všetkým účastníkom nehody skoré uzdravenie

Informácie o fotke:

Dátum 16.09.2016
Miesto Veľký Meďer
Vlak REX 774
Autor administrator
Zobrazené 7680

Pridajte sa do diskusie!

1 komentár k: Vo Veľkom Mederi sa zrazil vlak s kamiónom

Thomas Navara zo dňa 16.9.2016 11:20

Návštevník

A ani závory s výstražnými svetlami nepomohli ! A ten rušňovodič bol vystrihnutý z kabíny, a ten je vždy prvý na rade. Ako ten invalid zo Studénky na Morave. Alebo rušňovodič spo Tatier, ked posýpací voz cestárov sa postavil na priecestí oproti rychlíku.

Reagovať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Zadajte správnu hodnotu *