Váš železničný magazín
Registrovať sa

755.001

Plné rozlíšenie v novom okne

Informácie o fotke:

Dátum 31.5.2009
Miesto RD Vrútky
Vlak
Autor vampi
Zobrazené 4905

Pridajte sa do diskusie!

Žiadny komentár k: 755.001

DESPECT zo dňa 12.6.2009 7:14

zeby sa bliskalo na lepsie casi ? :angel :angel :angel :angel

Reagovať

riky zo dňa 12.6.2009 8:59

Tak to je krása….má to takovou zvláštní atmosféru ta fotka…..ale moc se mi to líbí…jediné malinkaté – je ta trošku uříznutá lampa, určitě to šlo vyfotit i s ní, ale jinak nemám co dodat, nádhera =)

Reagovať

Peter Dirga zo dňa 12.6.2009 10:09

Vapmi,

Naozaj pekne 🙂

Reagovať

Mulder5 zo dňa 12.6.2009 10:34

Veľmi zaujímavé
A bolo by aj celkom pekné, keby sa reko „štvoriek“ ubrala týmto smerom, nie ako 756

Reagovať

libas zo dňa 12.6.2009 10:41

Nááádhera, z náhledu jako olejomalba :-C 6*

Reagovať

M.K zo dňa 12.6.2009 15:28

Týmto smerom sa radšej neuberať. Rušeň nikdy nejazdil, ani jazdiť nebude. Akurát získal cenu za dizajn a o tom by sme tiež mohli diskutovať. Skrátka jeden „lacný“ úlet. :bla:

Reagovať

hmphoto zo dňa 12.6.2009 17:52

Ahoj Bea, áno je to HDR formát, foto pozostáva zo 7 fotiek. Vďaka za zastavenie všetkým! Viac fotiek bude na web stránke vrútockej výhrevne.

Reagovať

hmphoto zo dňa 12.6.2009 17:53

Peťo, vďaka.

Reagovať

hmphoto zo dňa 12.6.2009 17:55

možno úlet, ale dizajnovo asi podarená nepojzdná drahá hračka a zvlášť fotogenická 🙂

Reagovať

Mulder5 zo dňa 12.6.2009 18:49

Tým smerom som samozrejme myslel iba dizajn. To je asi na tej mašinke veľmi podarené.

Reagovať

eminem zo dňa 12.6.2009 18:58

no podla mna práve dizajn mašiny je na tej fotke to najhoršie-prepáčte za výraz ale je to humus.

ja si myslím práve opak že 756 sa uprala dobrým smerom-je to spolahlivé, ekonomické a výkonné

Reagovať

juros zo dňa 13.6.2009 11:10

Podla mna uzasna fotka ako z nejakeho vlakoveho simulatoru fakt super

Reagovať

JCM zo dňa 13.6.2009 12:21

Nádherná fotka… :-C Škoda že mšinka nebola v prevádzke.. Zaujímavý dizajn sa jej proste nedá uprieť 😉

Reagovať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Zadajte správnu hodnotu *