Váš železničný magazín
Registrovať sa

Vianočná pošta Railpage.net

Railpage.NET 23.12.2018 9:09 Peter Dirga Zobrazené: 1149

Rok 2018 sa pomaly, ale isto chýli ku svojmu koncu a opäť nadišli tie čarovné dni Vianoc. Dni, ktoré by sme nemali stráviť  pohoršovaním sa nad meškaním vlakov, ale spomaliť a užiť si posledné dni, ktoré ponúka starý rok. Vianoce sú sviatky mieru a pokoja a do našich životov prinášajú teplo, ktoré nemôže ponúknuť žiadna železničná súprava a ktoré by sme mali zdieľať so svojimi rodinami, blízkymi a priateľmi.

          Okrem toho sú Vianoce časom v roku, kedy na železničnom portáli neriešime problémy, ktoré so sebou prinášajú bežné dni. Nepohoršujeme sa nad pomalou cestou či skratom, ktorý zapríčinil výpadok wifi. Sústredíme sa na to krásne, čo so sebou tento rok priniesol a zároveň si dávame predsavzatia do nového roka, aby sme ho urobili krajším a podnetnejším ako bol ten minulý. Avšak chceme, aby ste vedeli, že sme s Vami, našimi čitateľmi, aj počas tohto magického obdobia a chceme rozsievať dobrú pohodu aj na našich stránkach.

          Chceme, tak ako je zvykom, aby bežné reportáže a aktuality na našich stránkach vystriedala vianočná pošta a to rozhodne nie len tak hocaká. Vianočnú pohodu prinášame prostredníctvom pozdravov, ktoré vytvárame my v redakcii, ale hlavne Vy, naši verní čitatelia. Budeme veľmi radi keď sa aj tento rok zapojíte a pošlete nám vianočný pozdrav a novoročné prianie v podobe skvostov, ktoré sa Vám podarilo zachytiť na tratiach.

          Ak chcete svoje prianie poslať, neváhajte tak urobiť a svoju poštu smerujte na adresu redakcia@railpage.net , alebo do správy na našej FB stránke Railpage.net. Potešíme sa každej správe, ktorá pristane v našej schránke.

 

 

 

 

Krásne Vianoce a šťastný Nový rok praje redakcia Railpage.net

Pridajte sa do diskusie!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Zadajte správnu hodnotu *