Váš železničný portál
Registrovať sa

RegioJet navyšuje počty spojů Praha – Berlín a posiluje i další linky

Tlačové správy 22.5.2020 10:02 administrator Zobrazené: 864

dopravce RegioJet posiluje od příštího týdne své autobusové spojení z Prahy do Drážďan a Berlína. Dosavadní frekvenci spojů 2x týdně zvyšuje na 4x týdně – spoje budou jezdit v pondělí, středu, pátek a sobotu. RegioJet tak opět vstupuje i na vnitroněmeckou trasu Drážďany – Berlín a zpět. Od pondělí startuje také autobusová linka IC Bus z Prahy do Norimberku a Mannheimu – a to 3x denně v každém směru, kterou RegioJet provozuje pro německé dráhy DB Bahn.

Kromě toho RegioJet provozuje další mezinárodní autobusové linky – a to denně jeden pár spojů Brno – Vídeň a zpět s přípojem na vlak Praha – Brno. Dále 4x týdně linku Praha – Londýn a zpět – zastavující také v německém Frankfurtu a 1x týdně autobusovou linku do Amsterdamu.

V páteční špičce přidává RegioJet další pár vlakových spojů na trase Praha – Ostravsko a zpět – a to RJ1005 s odjezdem v 9:50 z Prahy hl. n. a RJ 1014 s odpoledním odjezdem kokem 14. hodiny z Ostravska zpět do Prahy. V páteční špičce tak z Prahy do Ostravy jede již 7 vlakových spojů RegioJet s tím, že odpoledne jezdí ve směru z Prahy do Ostravy vlaky RJ v hodinovém intervalu.

RegioJet posiluje také vnitrostátní autobusové spoje, kdy aktuálně je v provozu již přibližně 50 % autobusových spojů ve srovnání s obdobím před vyhlášením nouzového stavu.

Pridajte sa do diskusie!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Zadajte správnu hodnotu *