Váš železničný magazín
Registrovať sa

V Rimavskej Sobote sa zrazil vlak s autom

Plné rozlíšenie v novom okne

Popis:

Tragickú zrážku osobného auta a vlaku neprežili 2 osoby :(

Hasiči z Rimavskej Soboty boli dnes skoro ráno vyslaní k vážnej dopravnej nehode, ktorá sa stala na železničnom priecestí v katastri obce Sabová, okres Rimavská Sobota. Pri udalosti došlo k zrážke osobného motorového vozidla a vlaku. Nehodu neprežili 2 osoby, ďalšie 3 osoby sa zranili (pasažieri vozidla). Vo vlaku sa v tom čase nachádzalo celkom 6 osôb, ktoré neutrpeli žiadne zranenia. Železničné priecestie (SP1185) bude približne 3 hodiny uzavreté.

“30-ročný vodič osobného motorového vozidla  Škoda Octávia z obce Studená, ktorý smeroval od Rimavských Janoviec do Rimavskej Soboty, pravdepodobne predchádzal dodávku, ktorá stála pred železničným priecestím chráneným svetelnou signalizáciou a bez závor. V čase keď na priecestí, z dôvodu prichádzajúceho vlaku, svietilo červené výstražné svetlo, vodič Octávie nerešpektoval svetelnú a zvukovú signalizáciu, cez plnú čiaru obišiel dodávku a vošiel na železničné priecestie, kde došlo k zrážke vlakom, ktorý narazil do jeho ľavej prednej časti,”uviedla hovorkyňa KR PZ v Banskej Bystrici Mária Faltániová.

 

Foto: HaZZ

Informácie o fotke:

Dátum 11.04.2018
Miesto Rimavská Sobota
Vlak
Autor HaZZ
Zobrazené 2737

Pridajte sa do diskusie!

3 komentáre k: V Rimavskej Sobote sa zrazil vlak s autom

mirecdk zo dňa 11.4.2018 12:48

Riskovať stret s vlakom sa nikdy nevypláca, bohužiaľ.

Reagovať

Volod zo dňa 11.4.2018 17:10

Tento svet sa musi preriedit od hlupakov je mu to uz sudene, ak niekto predbieha cez funkcne priecestie uz stojace auto je mu sudena smrt, vacsia hlupost sa uz urobit snad nedá, skoda len ze v tom aute nebol sam…..odskakali si to aj nevinní.

Reagovať

Sklicko zo dňa 12.4.2018 10:11

Udelovanie Darwinovych cien v praxi…. zial v aute nesedel iba vodic…..

Reagovať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Zadajte správnu hodnotu *