Váš železničný portál
Registrovať sa

Nová posila pre Retrack Slovakia

Plné rozlíšenie v novom okne

Popis:

Do Bratislavy dnes dorazila nová posila rušňového parku dopravcu Retrack Slovakia. Od spoločnosti Beacon Rail si dopravca prenajal Herkulesa ER 20-011 alebo aj 223.011. Tento rušeň je už priaznivcom železnice dobre známy, nakoľko sa v posledných rokoch prevádzky osobných vlakov dopravcu RegioJet objavoval v čele poschodových súprav. Po skončení ich prevádzkovania v Decembri 2020 boli oba Herkulesy navrátené majiteľovi a čas od času sa objavili v Českej republike v čele nákladných vlakov. Rušeň mimo iného dostal aj nový polep odkazujúci na svojho vlastníka s ktorým bude brázdiť trate ŽSR.

Jeho prvé kroky ešte dnes večer budú smerovať strojne do Zvolena odkiaľ sa zajtra ako Rv vydá do Lenartoviec pre súpravu kotlov, ktorú následne odvezie do Zvolena. Práve trať medzi Zvolenom a Lenártovcami št.hr. by mala byť hlavným pôsobiskom tohto rušňa.

 

Herkules ako novinka dopravcu Retrack sa vyhrieva na doobednom slnku v šturci stanice Bratislava Petržalka v spoločnosti Traxxu 186.355 spoločnosti Akiem v službách spoločnosti LTE, ktorý by sa mal dnes po cca mesačnom pobyte v Bratislave odobrať späť smerom do Holandska. Foto: Nikola Kapsamunov 

Informácie o fotke:

Dátum 09.06.2021
Miesto Bratislava - Petržalka
Vlak
Autor Mates Pleško
Zobrazené 911

Pridajte sa do diskusie!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Zadajte správnu hodnotu *