Váš železničný portál
Registrovať sa

Dva Traxxy RAILPOOL pre poľské Inter Cargo

Plné rozlíšenie v novom okne

Popis:

Poľský dopravca Inter Cargo ako člen BUDAMAR GROUP a nemecká leasingová spoločnosť RAILPOOL podpísali leasingový kontrakt na dva rušne Bombardier Traxx MS2 s fullservis údržbou.

,,Sme veľmi radi, že môžeme privítať Inter Cargo ako nášho nového zákazníka. Inter Cargo a jeho materská spoločnosť BUDAMAR GROUP majú viac ako dve dekády skúsenosti v nákladnej železničnej doprave a som presvedčený, že budú profitovať zo sily a spoľahlivosti našich rušňov a ich full-servisu, ktoré im garantujú maximálnu flexibilitu a dispozíciu" povedal CEO spoločnosti RAILPOOL Torsten Lenhert.

Spoločnosť Inter Cargo sa zameriava na vnútroštátnu prepravu hotových produktov a surových materiálov v oceliarskom priemysle ale aj na medzinárodnú dopravu v režimoch importu a exportu. Nové rušne TRAXX od RAILPOOL zvýšia počet elektrických rušňov vo flotile dopravcu na 22 kusov. Tieto sú určené pre prevádzku v Poľsku. Oba Traxxy boli hneď po prevzatí zaradené do prevádzky a už odviezli svoje prvé vlaky.

Sylwester Sigiel, CEO spoločnosti Inter Cargo povedal: ,, Od svojho založenia sme sa zamerali na komplexné potreby našich zákazníkov a preto sme si získali popredné miesto na trhu. Je pre nás kľúčové udržať si vysoký štandard poskytovaných služieb a sme presvedčení, že nové partnerstvo s RAILPOOL nám pomôže pri prekonávaní všetkých očakávaní našich zákazníkov." 

Inter Cargo je súkromný nákladný dopravca pôsobiaci na poľských železniciach a dcérska spoločnosť BUDAMAR GROUP. S flotilou 22 elektrických rušňov ponúka komplexné logistické riešenia od vnútrozemskej prepravy až po tú medzinárodnú, prenájom rušňov a nákladných vozňov. Poslanie spoločnosti je poskytovať bezpečnú a vysokokvalitnú železničnú dopravu založenú na individuálnych potrebách každého klienta a zároveň ponúkať a optimalizovať náklady na prepravu.

Dvojica Traxxov MS2 pri odovzdaní Inter Cargu

 


Foto: Inter Cargo

Informácie o fotke:

Dátum 20.05.2021
Miesto Katowice
Vlak
Autor Mates Pleško
Zobrazené 1212

Pridajte sa do diskusie!

1 komentár k: Dva Traxxy RAILPOOL pre poľské Inter Cargo

Danny zo dňa 3.6.2021 1:05

Načo im budú keď Budamar nevie bez úplatkov žiadnu vozbu získať, keď má po kanceláriách len neschopákov čo kradli v štátnej železnici a cca 40% strojvodcov nespôsobilých vykonávať túto profesiu?

Reagovať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Zadajte správnu hodnotu *