Váš železničný magazín
Registrovať sa

Napříč Valašským královstvím

Česká republika 2.5.2006 12:40 Ing. Jiří Strnisko Zobrazené: 77

České dráhy vás zvou na výlet parním vlakem na strážní hrad Brumov. V sobotu 6. května 2006 pojede zvláštní vlak v čele s lokomotivou 433.002 z Rožnova pod Radhoštěm přes Valašské Meziříčí, Vsetín a Horní Lideč do Brumova. Souprava vlaku bude sestavena z historických vozů a doprovázet ji budou průvodčí v dobových uniformách.

Na hradě Brumov je připraveno slavnostní otevření další hradní sezóny. Bude se zde konat finále šachového turnaje s živými figurami, uskuteční se vzlet horkovzdušného balónu, hrát bude cimbálová muzika a pro děti je připraveno divadélko. V Brumově se také koná country festival Brumovský semafor. Společná vstupenka na hrad Brumov, do městského muzea a na country festival opravňuje navíc k jízdě parním vlakem tam i zpět.

Jízdní řád

6. května 2006

Tam ZPĚT

10.00 Rožnov pod Radh. 19.21
10.06 Zubří 19.17
10.13 Střítež nad Bečvou 19.12
10.17 Zašová 19.09
10.33 Valašské Meziříčí 18.54
10.41 Brňov 18.48
10.46 Jablůnka 18.42
11.10 Vsetín 18.25
11.20 Laskovec 18.16
11.25 Valašská Polanka 18.12
11.30 Lužná u Vsetína 18.07
11.34 Lidečko 18.04
11.38 Lidečko ves 18.01
11.45 Horní Lideč 17.58
11.50 Valašské Příkazy 17.53
11.54 Poteč 17.49
12.00 Valašské Klobouky 17.41
12.09 Návojná 17.32
12.11 Brumov 17.30

Ceny vstupenek (jízdné vlakem do Brumova a zpět včetně vstupného na hrad, do městského muzea a na country festival)

* Rožnov pod Radhoštěm – Zašová … 180 K
* Valašské Meziříčí – Jablůnka … 140 Kč
* Vsetín – Lidečko ves … 120 Kč
* Horní Lideč – Poteč … 80 Kč
* Valašské Klobouky – Návojná … 60 Kč

Děti a držitelé průkazů ZTP, ZTP/P platí poloviční vstupné.

Zdroj: www.cd.cz

Pridajte sa do diskusie!

Žiadny komentár k: Napříč Valašským královstvím

Martin Betak zo dňa 2.5.2006 12:42

jdeme tam? 😀

Reagovať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *