Váš železničný portál
Registrovať sa

Novinky a zmeny na koľajisku Maťa Krasulu

Železničné modelárstvo 13.2.2007 15:20 Martin Krasula Zobrazené: 1832

Po dlhšej dobe vám prinášam pokroky na mojom koľajisku. Ježiško bol bohatý, tak som v januári pokročil s dostavbou mnohých detailov a hlavne s dotvorením záhrad v strednej časti koľajiska.

Výnimkou nie je ani bazén, alebo skládka dreva. Posypový materiál som kombinoval tak ako boli rôzne odtiene trávy vyrobené zo sklenej vaty spolu s molitanovými kvetmi. Použité sú aj prírodné materiály: piesok, štrk, drevené špajdle a zápalky.

Celkom zaujímavým projektom bolo posedenie, ktoré zo spodnej časti vyzerá pekne ale z vrchu moc nezaujme. Ďalej som dokončil osvetlenie obidvoch staníc a chystám sa na inštaláciu pouličných lámp, ktorých výrobu si môžete pozrieť už čoskoro v Encyklopédii. Po dlhšom čase bola dokončená inštálácia osvetlenia domčekov.

Vidieť tu môžete aj osadenie niekoľkých ihličnatých stromčekov okolo rozhľadne. Začal som aj sypať železničný zvršok, ktorý kvôli nedostatku posypového materiálu nemohol byť realizovaný skôr. Pomaly dokončujem skaly, aj rybník vo vrchnej časti koľajiska. To by bolo asi za dva mesiace práce všetko a v ďalšom článku vám prinesiem nočný pohľad na moje koľajisko.

Ak máte nejaké otázky ozvite sa na Fórum Railpage.net, alebo mi napíšte na mail.

Text a fotografie: Martin Krasula

Pridajte sa do diskusie!

Žiadny komentár k: Novinky a zmeny na koľajisku Maťa Krasulu

gorgy zo dňa 5.6.2007 15:51

Klobúk dole 😆

Reagovať

okerol23 zo dňa 14.12.2007 23:11

Vcelku pekné koľajisko a úhľadné. Pekne spravené.Lebo mne osobne sa veľmi nepáči patinovanie. :byebye:

Reagovať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Zadajte správnu hodnotu *