Váš železničný portál
Registrovať sa

T478.2011 a 475.196 do Maďarska na oslavy

Plné rozlíšenie v novom okne

Popis:

 

Rušne smerujú do Budapešti na oslavy 175. výročia maďarských železníc.

17-18 júla 2021 oslávia maďarské žekeznice 175. výročie v železničnom múzeu s bohatým programom. Prehliadka vozidiel - okrem stálych expozícií sa ukáže aj množstvo maďarských a zahraničných špecialít, vďaka čomu bude tento deň tiež zaujímavým pohľadom do minulosti maďarských a európskych železníc. Počas oboch dní bude okrem iného vystavený aj električkový vlak , ako aj sedem rušňov NOHAB a taktiež autobus Ikarus. Unikátne a zvláštne vozidlá si môžete pozrieť v sobotu a nedeľu od 11:00 do 14:00. Návštevníci sa tiež môžu zúčastniť špeciálnej jazdy vlakom nazvanej „NOHAB Star Tour“ organizovanej spoločnosťou MÁV Rail Tours. 

Rodiny a deti sú tiež vítané, aby sa pripojili k nášmu tematickému víkendu, pretože existuje veľa vzrušujúcich aktivít pre malých i veľkých! Vodný dodgem, skákací hrad, trblietavé tetovania, maľovanie na tvár a oveľa viac!

Sobota 11:00 Koncerty Réka Farkasházi a The Ink

Nedeľa 11:00 Koncert kapely Esther Chain Fairytale Band

Aktivity sú k dispozícii v sobotu a nedeľu od 10:00 do 18:00 na otvorených parkoviskách v Železničnom historickom parku a v hale Orient.

Ďalší prispievatelia a vystavovatelia tematického víkendu: MÁV-START Zrt., Volánbusz Zrt., MÁV-HÉV Zrt., MÁV PMLI, Múzeum dopravy, Metrans Group, MMV Hungarian Private Railway Co., Rail Cargo Hungaria Zrt., DB Cargo Hungária Ltd., Nohab-GM Foundation, Complex Rail Ltd., Steam Story Agency, KPHZD, Spolok Výhrevne Vrútky

Organizátor si vyhradzuje právo na zmenu programu.

Informácie o fotke:

Dátum 16.07.2021
Miesto Vrútky
Vlak
Autor Michaltrain
Zobrazené 1245

Pridajte sa do diskusie!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Zadajte správnu hodnotu *