Váš železničný portál
Registrovať sa

RegioJet hľadá na nové linky ďalších rušňovodičov, sľubuje nástupný plat 2000 Eur

Plné rozlíšenie v novom okne

Popis:

RegioJet hľadá 15 až 20 nových rušňovodičov

RegioJet, najväčší súkromný železničný dopravca v strednej Európe, oznámil plány na rozšírenie svojho tímu rušňovodičov. Toto rozhodnutie prichádza v reakcii na nadchádzajúcu expanziu a spustenie nových trás v roku 2024. S cieľom posilniť svoje rady, RegioJet hľadá 15 až 20 nových rušňovodičov, ktorí sa pripoja k jeho dynamickému tímu v rámci rastu a rozvoja spoločnosti.

Nové príležitosti pre skúsených aj začínajúcich rušňovodičov

RegioJet ponúka šance tak skúseným profesionálom, ako aj nováčikom na trhu práce, ktorí stoja na prahu svojej kariéry a chcú získať potrebné zručnosti a kvalifikáciu. Pre začínajúcich rušňovodičov ponúka RegioJet komplexný výcvikový program, ktorý zahrňuje využitie certifikovaných železničných simulátorov pre praktický tréning a zabezpečuje, že sú adekvátne pripravení na svoju rolu. V programe sa momentálne nachádza deväť účastníkov s priemerným vekom 27 rokov, čo odzrkadľuje silný záujem mladej generácie o kariéru v tomto sektore.

Dôraz na rozvoj a atraktívne pracovné podmienky

RegioJet kladie dôraz na rozvoj a zlepšovanie pracovných podmienok svojich zamestnancov. Okrem konkurencieschopného platového ohodnotenia (počiatočná mzda minimálne 53 000 Kč) cca 2000 Eur ponúka spoločnosť aj:

  • 5 týždňov dovolenky
  • Benefitný program Cafeteria
  • Pravidelnú dodávku čerstvého ovocia na pracovisko
  • Podporu dobrej pracovnej atmosféry a pohody zamestnancov

Inovatívny prístup k výcviku

RegioJet sa vyznačuje inovatívnym prístupom k výcviku svojich rušňovodičov, s využitím:

  • Certifikovaných železničných simulátorov pre realistické tréningové scenáre
  • Tabletov v lokomotívach pre jednoduchý prístup k informáciám

Táto pokročilá technológia podstatne zlepšuje efektivitu a zvyšuje bezpečnosť prevádzky. Inštalácia tabletov navyše umožňuje rušňovodičom mať všetky potrebné informácie pohodlne a prehľadne k dispozícii.

RegioJet si uvedomuje dôležitosť riešenia nedostatku kvalifikovaných rušňovodičov – výzvy, ktorá stojí pred mnohými špecializovanými oblasťami. „Preto je kľúčové, aby sme sa zamerali nielen na nábor nových talentov, ale aj na ich kvalitný výcvik a rozvoj. Naše výcvikové programy sú navrhnuté tak, aby zodpovedali najnovším štandardom a pripravovali uchádzačov na všetky aspekty práce rušňovodiča,“ dopĺňa Jana Skalická, HR ředitelka společnosti RegioJet.

Informácie o fotke:

Dátum 20.02.2024
Miesto RegioJet
Vlak
Autor Peter Dirga
Zobrazené 4530

Pridajte sa do diskusie!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Zadajte správnu hodnotu *