Váš železničný magazín
Registrovať sa

EXPRES DO RAJA 1.5.2018

Plné rozlíšenie v novom okne

Popis:

Drahí železničný priatelia a fanúšikovia historickej železnice.
Srdečne vás pozývame 1.Mája pri príležitosti 170 rokov železníc a 100 rokov CSD odviezť sa na trase Poprad - Margecany - Červená skala a späť vlakom ťahaním parnou lokomotívou 477.013 Papagáj.

Cestovný poriadok :
príchod odchod
Poprad 7:12
Spišská N.Ves 7:37 7:40
Margecany 8:25 8:35
Gelnica 8:45 8:47
Mníšek n. H. 9:07 9:30
Nálepkovo 9:53 9:55
Hnilec 10:15 10:30
Mlynky 10:45 10:50
Dedinky 10:55 10:56
Dobš. Ľad. Jas. 11:10 11:50
Č. Skala 12:25

Č. Skala 12:45
Dobš. Ľad. Jas 13:15 14:28
Dedinky 14:40 14:41
Mlynky 14:45 14:47
Hnilec 15:02 15:03
Nálepkovo 15:20 15:35
Mníšek .n H. 15:54 15:55
Gelnica 16:15 16:25
Margecany 16:40 17:05
Spišská N.Ves 17:55 18:20
Poprad 18:50

Cenník cestovného :

Poprad a Spišská N.Ves do Červenej skaly ,spiatočný 15 EUR
Margecany a Gelnica do Červenej skaly ,spiatočný 10 EUR
Mníšek N/H, Nálepkovo a Mlynky do Červenej skaly ,spiatočný 7,50 EUR
Dedinky a Dobš. Ľad. Jaskyňa do Červenej skaly ,spiatočný 5 EUR

Deti od 6 - 15 rokov polovičné cestovné .
Deti do 6 rokov zadarmo .

Na akcii neplatia žiadne iné zľavy cestovného .
Cestovné lístky bude možné zakúpiť si priamo vo vlaku .

Zúčastnení na akcii cestujú na vlastnú zodpovednosť

Informácie o fotke:

Dátum 12.04.2018
Miesto
Vlak
Autor Peter Dirga
Veľkosť súboru 504 kB
Rozmery 2048 x 1444 px
Zobrazené 497

Pridajte sa do diskusie!

2 komentáre k: EXPRES DO RAJA 1.5.2018

Sklicko zo dňa 12.4.2018 10:10

Udelovanie Darwinovych cien v praxi…. zial v aute nesedel iba vodic…..

Reagovať

Sklicko zo dňa 12.4.2018 10:10

ups, to patrilo k tej zrazke….

Reagovať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Zadajte správnu hodnotu *