Váš železničný portál
Registrovať sa

Zmeny na RAILPAGE

Railpage.NET 2.5.2006 0:20 Ján Kandrik Zobrazené: 966

Dnes došlo na RAILPAGE.NET k rade drobných zmien, na ktoré by som rád upozornil. Týkajú sa fotogalérie, vzhľadu úvodnej stránky a funkcie upozornení. Vo fotogalérii dochádza k jej postupnému (nie je ešte všetko hotové) rozdeleniu na dve časti. Prvou časťou budú fotky zo súčasnosti a druhou časťou budú historické vozidlá. Každá z častí už má vlastný zoznam posledných pridaných fotiek (aj s príslušným panelom). Takisto sa dá dostať priamo z menu na historickú podsekciu.

Na úvodnej stránke ste si už určite všimli, že okrem spomínaných dvoch panelov s najnovšími fotkami pribudol aj panel, ktorý ukazuje posledné vlákna, do ktorých niekto niečo napísal, uľahčujúc vám tak prezeranie fóra.

Takisto upozorňujem na sekciu upozornenia, kde si môžete dať sledovať zmeny na rôznych častiach stránky. Nové upozornenia si môžete nastaviť v príslušných častiach stránky, kde sú vždy naspodu panely, kde je možné vybrať si vec, ktorú má pre vás systém sledovať. Úpravu či mazanie týchto upozornení potom môžete vykonať cez položku v menu „Upozornenia“. Táto sekcia tu už bola, bola však deaktivovaná, nakoľko pôsobila problémy. V súčansej dobe došlo k jej prepracovaniu a mala by sa chovať spoľahlivo. Ak by sa však objavili akékoľvek nežiaduce javy, (typickým prípadom je to biela obrazovka po prihlásení, či biela obrazovka po prechode do inej sekcie), neváhajte a napíšte mi. Dá sa to do poriadku.

Už v najbližšej budúcnosti sa v spolupráci so serverom pis.nfo.sk chystá ešte zopár drobných vylepšení našej stránky.

Ak viete aj vy o niečom, čo by sa na stránku dalo ešte pridať, napíšte nám na adresu [email]redakcia@railpage.net[/email], alebo použite kontakrný formulár.

Pridajte sa do diskusie!

Žiadny komentár k: Zmeny na RAILPAGE

fajo22 zo dňa 2.5.2006 8:56

pekne zmeny neuvazujete dat na stranky radenia vlakov s meskanim tak ako maju na http://www.zelpage.cz ?
podla mna by to bolo fajn vediet radenia vlakov na ZSR a popritom aj ake ma/mal meskanie? Co vy na to? 🙄 :pint: 🙂

Reagovať

Martin Betak zo dňa 2.5.2006 11:53

Ad fajo22

nechceme sa nejak opakovať.. ja som tiež nad tym rozmýšlal a to som ešte ani nevedel ze take maju na zelpage.. no neviem musel by sa najst niekto kto by spravil tie zostavy súprav…

Reagovať

Juraj Streber zo dňa 2.5.2006 12:32

Vdaka za rozdelenie galerie na aktualne foto a historicke, aj na liste na titulke, presne takto som si to predstavoval (a co mam ohlasy nie len ja)… 😀

Reagovať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Zadajte správnu hodnotu *