Váš železničný portál
Registrovať sa

Žltý vlak dnes viezol prezidentských kandidátov

ReportážeStručne z naších tratí... 19.2.2019 16:39 administrator Zobrazené: 1576

Žltý vlak sa dnes premenil na unikátnu predvolebnú diskusiu s kandidátmi na prezidenta SR na špeciálnej trase Bratislava – Žilina. Namiesto bežných cestujúcich si tak dnes naše služby užijú Béla Bugár, Milan Krajniak, Zuzana Čaputová, Štefan Harabin, Robert Mistrík, František Mikloško a Maroš Šefčovič. Prezidentská debata prebieha online, takže skúšku ohňom dostala aj Wi-Fi sieť. Prezidentskí kandidáti ocenili komfort  moderného vozňa Astra dopravcu RegioJet a pochutnali si na skvelom občerstvení. Online diskusiu môžete sledovať tu: http://bit.ly/Prezidentsky-vlak

 

Autor: Martin Žarnovický

Pridajte sa do diskusie!

7 komentárov k: Žltý vlak dnes viezol prezidentských kandidátov

vladoca zo dňa 19.2.2019 16:54

Návštevník

Bol by som zvedavý keby malo SNS kandidáta, či by ho judR kapitáň Danko pustil do tohto vlaku!!!🤡🤡🤡

Reagovať

Jozef zo dňa 19.2.2019 19:38

Dobrý večer, skôr ako pán Danko nás má zaujímať prečo to neviezlol rušeň aj s vagonmi ZSSK. A hlavne prečo nemáme takéto vagony aj u nás, nerobiť reklamu Regio Jetu ktorý u nás neplatí za vlakovú cestu , len nás využíva?

Reagovať

Miloš zo dňa 19.2.2019 19:52

Lebo Dankovi je jedno aké máme unás vagóny. Môže v nich byť aj nas.ané, on sa v nich nevozí. Hlavne že je na nich napísané národný dopravca!

Reagovať

Milan zo dňa 19.2.2019 20:30

Je to prdel. Kandidáti na prezidenta SR jedou s Jančurákem ještě k tomu českým dopravcem. U vlastizrádcu to chápu, ale že se sveze i pan Harabin mě dostalo. Korporace Slovensku poslala jasný vzkaz!
Snad se GIINu povede zachránit železnice před fašistickým řáděním. Takže tak!

Reagovať

mirecdk zo dňa 19.2.2019 22:36

Chlapci toto je o vlakoch a o železničnej doprave nie o politikoch, aj keď tomu RJ trošku závidím.

Reagovať

Jozef zo dňa 20.2.2019 10:52

Mirecdk pozdravujem Ťa ,ale môj príspevok nebol o politike ale o skutočnosti ktorá je momentálne na železnici a ako sa tu všetko zanedbáva.

Reagovať

Herbert zo dňa 22.2.2019 23:42

Ako je možné, že Kotleba, ktorý je v prieskumoch na piatej alebo šiestej priečke pred Krajniakom aj Mikloškom a príp. aj Bugárom, tak nebol pozvaný? Keď v 2015 župani za SDKÚ (Frešo v BSK) a Smer (Belica v NSK) neudelili Jančurovi licenciu na diaľkovú autobusovú linku Bratislava – Nitra – Banská Bystrica, tak mu aj extrémista Kotleba bol dobrý, ale keď mal rovnakou kartou oplatiť a trvať na pozvaní Kotlebu prevít, tak to už akosi zabudol. Ale čo iné čakať od dvojtvárneho chrapúňa, ktorý chodí trepať na univerzity na Slovensku o komunistoch a ŠtBákoch u nás ale to, že jeho kamarát Andrej „Bureš“ Babiš bol ŠtBák a robí si s Českou Republikou čo chce to je v poriadku už, veď mu prepláca aj fiktívnych zľavnených cestujúcich za čo mal byť aj vyšetrovaný, ale akosi sa to nadmerné vykazovanie zľavnených lístkov zahralo do stratena. A ostatne veď Jančurovi zalepil hubu prihraním pár lukratívnych trás ČD na úseku Brno – Praha v GVD 2017/18, keď sa ocitli v IDOS v rovnakom čase vlaky ČD aj RegioJet a pochopiteľne ako väčšinou ustúpili vlaky ČD. Inak len pre zaujímavosť, že ani liberalizácia železnici nepomáha akosi – u Švajčiarov klesá objem tovaru prepraveného po železnici hoci má u nich železnica podiel skoro 30% ale jednotlivé zásielky dostali minulý rok ranu opäť a bude sa redukovať. Avšak v nezliberalizovanom Rusku, kde sú iba súkromní vlastníci nákladných vozňov, tak sa 87% objemu tovarov vozí po železnici. Zaiste je to dané aj vzdialenosťami ale som presvedčený, že s kapitalistickým prístupom aký je vo zvyšku Európy, by sme to tam dokázali zraziť na 40% aj. Keby sa uvažovalo v Európe ruským systémom, tak by neexistovalo, že niečo sa z Balkánu alebo strednej Európy vozí do Francúzska, Španielska alebo V. Británie kamiónom.

Reagovať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Zadajte správnu hodnotu *