Váš železničný portál
Registrovať sa

Zlaté padáky na železnici pobúrili verejnosť

Slovensko 12.6.2012 8:00 Ing. Michal REPKO Zobrazené: 4306

Za uplynulé hodiny sme mohli byť svedkami toho ako boli v rôznych médiách rozoberané odmeny pre vysokých železničných funkcionárov. Škandál za škandálom o tzv. zlatých padákoch pobúrili cestujúcu verejnosť, ktorá sa už roky uskromňuje s podmienkami a kultúrou cestovania vo väčšine vlakov na Slovensku. Zastaraný vozový park, znečistené priestory a štandardy 21. storočia o ktorých môže bežný cestujúci len ďalej snívať. To je len zrnko z toho, prečo verejnosť tak rázne odsúdila odmeny v 10 tisícoch eur, pre bývalých riaditeľov štátnych železničných spoločností.

Železničná spoločnosť Slovensko

Bývalého generálneho riaditeľa ZSSK Mgr. Pavla Kravca do vedúcej funkcie menoval vtedajší minister dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja Ján Figeľ (KDH). Pán Kravec ako predseda Predstavenstva a generálny riaditeľ ZSSK bol vo funkcii od 16.septembra 2010 do apríla 2012. Počas tejto doby okrem platu generálneho riaditeľa poberal aj odmenu za členstvo v predstavenstve. Koncom apríla 2012 bol novou vládou odvolaný a jeho nástupcom sa stal Ing. Pavol Gábor.

Za toto pomerne krátke obdobie šéfovania bola Pavelovi Kravcovi priznaná odmena vo výške necelých 170.000,- €. Pán Kravec ako aj celé vedenie rezortu dopravy pod taktovkou kresťanských demokratov sa v očiach verejnosti preslávilo predovšetkým neustálymi prezentačnými akciami, ktoré boli spojené s krstom každej novoodovzdanej elektrickej poschodovej jednotky (671), motorovej jednotky (861) a súprav Push-Pull do prevádzky. Je zarážajúce a pre verejnosť prinajmenšom poburujúce, že takéto akcie vyniesli bývalému riaditeľovi ZSSK rozprávkovú odmenu.

Okrem generálneho riaditeľa sa v Železničnej spoločnosti Slovensko mohli tešiť z odmien aj iní členovia predstavenstva, riaditelia úsekov, či hovorca. Takéto odmeňovanie stálo daňových poplatníkov niekoľko stotisíc eur.

Jeden z mnohých krstov… Košice, 9.9.2011.

Kým sa politici hádajú a hádžu vinu niekam do autu, cestujúci poukazujú na kultúru cestovania vo vlakoch tohto štátneho dopravcu. Musíme vypichnúť aj svetlú výnimku, ktorou sú vlaky Inter City (IC). Tie sú pod zvláštnym drobnohľadom dopravcu a poukazujú asi na to, ako by to malo štandardne vyzerať vo všetkých vlakoch. Vlaky kategórie IC sa môžu od roku 2004 pýšiť certifikátom manažérstva kvality ISO 9001. O tom ako niekedy vyzerajú ostatné vlaky, hovoria nasledujúce zábery…

Už esteticky je väčšina vlakov odpudzujúca a cestujúci sa boja chytiť aj madla pri nastupovaní do vlaku.
Vozeň 1. triedy: Štandardy 21. storočia sú niekedy opravované podivným spôsobom.

Cestovanie vo vozňoch radu B, je v zimných mesiacoch o vytrvalosti a kvalitnej vrstve oblečenia.

Železničná spoločnosť Cargo Slovakia

Podobný scenár sa odohral aj v štátnom Cargu, kde odvolaný generálny riaditeľ Ing. Pavol Ďuriník PhD. mal odklepnuté odmeny v hodnote 96.000,- €. Železničná spoločnosť Cargo Slovakia sa dlhodobo pohybuje pod úrovňou vyrovnaného hospodárenia, čo viedlo bývalý rezort dopravy k naštartovaniu programu revitalizácie železníc na Slovensku. Program ešte nestihol priniesť ani žiadané ovocie v podobe efektívnejšieho hospodárenia a už došlo k zmene vedenia, čo sa samozrejme nezaobišlo bez priznania horibilných odmien za vykonanú prácu. Či boli kroky vedia Carga natoľko prospešné pre spoločnosť a verejné financie, aby im bola priznaná takáto odmena, je nateraz otázne.

Železnice Slovenskej republiky

Síce najchudobnejšie no predsa. Asi takto by sa dali popísať odmeny Ing. Vladimíra Ľuptáka, bývalého generálneho riaditeľa ŽSR, ktorý získal 12.000,- € a pobral sa šéfovať štátnemu Cargu. Do funkcie nového generálneho riaditeľa ŽSR bol vymenovaný Ing. Štefan Hlinka.

Aj napriek negatívnemu postoju bývalého ministra Jána Figeľa k takýmto výškam odmien je prevzatie, či neprevzatie odmien vecou konkrétnych bývalých funkcionárov. Nám už len ostáva veriť, že ex-šéfovia železničných spoločností budú pozorne načúvať svojmu kresťanskému svedomiu.

Boj o každé euro

Bývalí šéfovia železničných spoločností sa tešia štedrým odmenám a niektoré organizácie zaoberajúce sa záchranou železničnej histórie bojujú o každé euro. Ukážkovým príkladom je Veterán klub železníc, ktorý v marci tohto roku spolu s Tatranským okrášľovacím spolkom vypísal verejnú zbierku na záchranu historickej električky. Električka taktiež známa pod prezývkou Kométa, je už takmer rok nepojazdná po ťažkej poruche na trakčnom motore. Jej oprava je finančne náročná a osud tejto takmer 100 ročnej babičky je nateraz nejasný.

Od začiatku vyhlásenia verejnej zbierky uplynuli tri mesiace a z cieľovej sumy 30.000,- € sa do dnešného dňa podarilo VKŽ vyzbierať necelých 500,- €, čo nie sú ani len 2% z toho čo Kométa na svoju záchranu potrebuje.

Okrem VKŽ nájdeme na Slovensku desiatku iných železničných spolkov, ktoré by si zaslúžili finančnú podporu, nakoľko ich prínosom sú väčšinou len dobrovoľné príspevky a 2% z daní. Tieto príspevky častokrát nepostačujú ani len na najnutnejšiu údržbu historických vozidiel a bez nadšencov a sponzorov by železničná história na Slovensku už asi dávno zanikla.

Článok nemá za cieľ niekoho diskreditovať, uraziť, či pokaziť mu dobré meno, ale chce poukázať na zbytočné plytvanie s verejnými financiami, ktoré mohli byť použité napríklad na skvalitnenie kultúry cestovania vo vlakoch, alebo na záchranu kultúrneho dedičstva na železnici.

Text: Michal REPKO

Pridajte sa do diskusie!

24 komentárov k: Zlaté padáky na železnici pobúrili verejnosť

Michal Plihal zo dňa 12.6.2012 8:38

Kresťania, čo k tomu dodať… :pipi: : no no no:

Reagovať

Status1 zo dňa 12.6.2012 11:54

nezdá sa mi tá výška odmeny.. za tým musí byť nejaký fígeľ.. :sorry:

Reagovať

marcello.s zo dňa 12.6.2012 13:13

S Kresťanmi to nemá nič spoločné! Zakázal by som, aby si takí hajzli dali do názvu strany „kresťanská“

Reagovať

Matej Jurik zo dňa 12.6.2012 13:17

Toto je dôvod, prečo by mali mať poslanci trestnoprávnu zodpovednosť.

Reagovať

XxXcompany zo dňa 12.6.2012 13:42

Som rád takémuto článku a jednoznačne treba upozorňovať na takéto veci ! Je to choré ako tieto železnice fungujú ! Jediné čo by mohlo pomôcť je pozatvárať všetkých zodpovedných do basy a pekne na tvrdo 10 rokov !

Reagovať

Michal Timko zo dňa 12.6.2012 14:44

Čo dodať. Určite by sme chceli byť na ich mieste . Musíme/mali sme, sa lepšie učiť :he: Ale tak čo my už stým len narobíme.Trochu bude okolo toho veľké haló, zaintresovaný dodržia zásadu 3T (Ticho,Teplo,Tma 😆 ) aby to všetko prehrmelo a nič sa nedeje. Jeden sa drží toho že treba všetko zatĺkať,zatĺkať a zase zatĺkať. A druhý pán sa asi prepadol pod zem 😆 Ale nebolo by zlé ak by poskytol tých 30.000€ na „Kométu“.Veď 140 litríkov ešte ostane.Á dal som si facku, veď žijeme na Slovensku . Niečo aktuálne http://tvnoviny.sk/sekcia/spravy/ekonomika/tieto-vsetky-zlate-padaky-vypustil-figel-z-talona.html

Reagovať

eminem zo dňa 12.6.2012 15:06

Tento boj s „leteckými spoločnosťami“ či už lietajú pod modrými alebo červenými farbami snáď ani nejde nikdy vyhrať, pretože plátca daní je úplne bezmocný voči kapitánom aerolíniek, ktorí si na svoju palubu pozývajú oddaných parašutistov. A tí po úspešnom zoskoku rostrihnú svoj padák na polovicu a poctivo sním zaplatia leteckej spoločnosti za let a zoskok. Tá potom za výdatnej pomoci kapitána dá ušiť z padákoviny opäť nové stranícke tričká a nábor parašutistov pokračuje ďalej až po ďalší povolebný let. A potom že je úplne všetko transparentné. No bodaj by nebolo. Tak šťastný let :byebye:

Reagovať

362.005 zo dňa 12.6.2012 17:06

K odmenám: Na Slovensku je všetko možné. Čudujem sa, že za tie roky ste si nezvykli, že u nás si robí každý čo chce, pokiaľ má na to konexie…
K čistote vo vlakoch: Vagón po oprave má všetko, čo má mať. Problémom sú vážení cestujúci – slovenský národ, ktorý len všetko devastuje a ničí všetko, čo mu príde do cesty. Preto vozne vyzerajú tak ako vyzerajú. Na čo stále dopĺňať rozkradnutý a zdevastovaný interiér. Po oprave tam bolo všetko, aby mali cestujúci pohodlie a štandardy – zásuvky, závesy, doska na WC, kohútik na batérii,… Keď sa niečo ukradne, tak to tam jednoducho nie je. Logické.
K čistote vo vozňoch samej o sebe: Každá súprava je pravidelne čistená. Potom urobí jeden obrat a WC je bez mydla, toaletného papiera, záchod je ošťatý a osratý, prípadne obľutý (pardon za výrazy, ale je to tak). V interiéry ostanú po cestujúcich odpadky v podobe plastových fliaš, použitých cestovných lístkov,… Čo viac dodať? Cestujúci by sa mali naučiť za sebou pratať, lebo tým oným vlakom cestuje kopec ľudí v rôznych úsekoch trasy vlaku.
V dnešnej dobe pojmy „kresťan“ a „kresťanské svedomie“, no to keď mi niekto povie, tak si hneď myslím o tom človeku svoje…
Apropo, svet, v ktorom žijeme je už tak prehnitý, že tu sa už ani neoplatí zaoberať takýmito „maličkosťami“…

Reagovať

Matej Jurik zo dňa 12.6.2012 17:43

Odporúčam si Ti prísť pozrieť na odstavné ako sú „čistené“ súpravy. 😡

Reagovať

XxXcompany zo dňa 12.6.2012 18:20

Vážený pán 362.005 : Tvoje tvrdenia sa nezakladajú ani na 10 % Pravde !!! Vidno ,že nevieš o vagónoch po opravách absolútne nič !

Ampeer 204 : Po čistení bez opierok (pred čistením asi 95% opierok mal)

Apeer 19 70 008 : Po Revízií bez závesov ,bez opierok. Pred revíziou ich mal !!

1. http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/303307_3358125120521_57587209_n.jpg

2. http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/s720x720/282849_3358124960517_601767222_n.jpg

Ukáž mi jediný záves na vozni po revízii !!!!

Aeer 19 70 033 , Aeer 19 70 040 : Taktiež po revízii nemali závesy vôbec !!!

: https://mail-attachment.googleusercontent.com/attachment/?
ui=2&ik=1e58eb4c3f&view=att&th=12fd4c58f6129ccb&at
tid=0.2&disp=inline&realattid=f_gnhd6u4o1&safe=1&z
w&saduie=AG9B_P_ejB5lI4PVXO5kDa5NXYcf&sadet=133952
4657365&sads=Cg7C0mhXO22OBGRqD2mKa7eCsgQ&sadssc=1

https://mail-attachment.googleusercontent.com/attachment/?
ui=2&ik=1e58eb4c3f&view=att&th=12fd4c58f6129ccb&at
tid=0.1&disp=inline&realattid=f_gnhd6u4k0&safe=1&z
w&saduie=AG9B_P_ejB5lI4PVXO5kDa5NXYcf&sadet=133952
4658356&sads=CxXEVMgdA-GUsAtRBfveD25lbYg

Vyjadrenie ZSSK a.s. :

Dňa 09.05.2011 vo vlaku R 833 bol radený vozeň 1. triedy č. 61 56 19-70 040
-9, v uvedenom vozni chýbajú všetky záclony, nakoľko v súčasnosti ZSSK nemá
žiadne náhradné záclony do vozňov 1. triedy. Z dôvodu nedostatku financií sa
v súčasnej dobe nové záclony nedodávajú ani pri vyšších druhoch opráv v ŽOS.

Dodám len ,že tento stav pretrváva ešte furt a nie sú dosadzované ani do vozňov Beer a podobne po revízii. Ani jeden jediný kus a pred revíziou ich mali !!! : no no no:

Reagovať

XxXcompany zo dňa 12.6.2012 18:39

K druhému nepravdivému bodu tvojho tvrdenia :

– Tak ako Matej povedal nech sa páči príď do prevádzky Bratislava Hlavná stanica – odstavné koľajisko !

Ako sú čistené súpravy ?
– Niektoré vlaky sú celkom obstojne čisté (601/610 a 603/612) ale niektoré sú jeden totálny ODPAD A HUMUS ! Áno MALI BY SA ČISTIŤ a peniažky sa prelejú ale skutočnosť ? Absolútny GRC !!!

Dnes R604 Dargov Aeer 19 70 033 bol naposledy čistý po revízii v ŽOS a odvtedy vyzerá tak humusne ,že to boh nevidel … Cez okná ani vidno nebolo. Čo sa týka čistoty zvnútra pri vlakoch 604,605,606,607 je to riadny humus ! Záleží veľa od vlaku a od toho či je čas prejsť myčkou… A čistia v myčke aspoň nejakým s prostriedkom ? Lebo Rok nečistený vozeň keď prejde myčkou je aj tak pekne špinavý !!! Taktiež vo v týchto vlakoch má prebiehať čistenie za jazdy a vysýpanie košov a videl som dokonale ako funguje … Raz čo som išiel nastúpila milostivá upratovačka s rukavicami a vrecom do I.tr. a odviezla sa a vystúpila. Toť celá jej práca v deň keď som tým úsekom cestoval.

Vyjadrenie firmy na nespokojnosť s technickým stavom a čistotou ? Tu je :

Dňa 26.5.2012 bol na pozícii miestenkového vozňa č. 3 radený vo vlaku R
604 vozeň 2. triedy Bee 51 56 20 40 039-7 (r. v. 1980, rekonštrukcia v r. 2007).
Radenie vlaku nebolo dodržané v zmysle pomôcky ku Grafikonu vlakovej dopravy
(GVD) „Vlaky osobnej dopravy“ (VOD), z dôvodu nedostatku záložných vozňov.
Vlak R 604 bol prevádzkovo vyčistený pred odchodom vlaku dňa 26.5.2012 v ŽST
Humenné. Skriňa vozňa bola umývaná dňa 25.5.2012 na odstavnom koľajisku podľa
harmonogramu čistenia skríň. Veľké čistenie vozňov sa vykonáva 1x za mesiac,
na vozni 51 56 20 40 039- 7 bolo vykonané dňa 14.4.2012 dodávateľskou firmou.
Čistenie vozňa v mesiaci máj 2012 bolo vykonané podľa harmonogramu čistenia
dňa 31.5.2012 (dlhší pobyt súpravy). Dňa 26.5.2012 nebol zaznamenaný žiadny
záznam o oprave vozňa.

A tú sú fotografie :
http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/599345_3353835373280_146799940_n.jpg

– Dvere v poriadku nie ? Veď nebol žiadny záznam o oprave vozňa… A čistota okien na dverách ? Krása…

http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/255407_3353835573285_1262357508_n.jpg

– WC samozrejme nefunkčné a zamknuté automaticky systémom pri poruche keďže zvonka bol ukazovateľ na bielo.

http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/s720x720/282830_3353836333304_1782031795_n.jpg

– Sedadlá špinavé a guče prachu na nic. Čísla sedadiel neoznačené

No ale ideme na iné príklady kedy podľa teba vinou cestujúceho sú vozne špinavé :

http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/424300_2859961626745_585491240_n.jpg
– Bežne nosíme 1kg prachu a rozsýpame po vozni ale určite rámy okien dostatočne očistené …

http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/432323_2859963946803_2073986113_n.jpg

– Prajeme vám dobrú chuť

http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/429764_2855586197362_1746402981_n.jpg

– V Prvej triede som sa dotkol okna ale nebojte … Neotvoril som ho … Zaseknuté ,pokazené

http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/425092_2855586317365_1515561677_n.jpg

– Sem som sa dovolil dotknúť a áno je to vlak ZSSK na Slovensku a čistený aj v stanici Košice
:bla:

http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/429951_2855456754126_1321471365_n.jpg

– Aj toto sme tu mi cestujúci zašpinili určite to je dostatočne čistené …

http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/420967_2855455674099_1910341261_n.jpg

Túto toaletu kedy čistili ? Na WC je 2mm prachu , bordelu … fuj …

http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/s720x720/64812_2855456154111_1116720446_n.jpg

– Využili by ste túto očistenú toaletu ?

http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/419934_2855521115735_536161338_n.jpg

– Takto vyzerá údržba ZSSK o jednotky r. 560 a vozne 060.

P.S. sú v takom stave všetky a okná priviažu drôtom alebo takto podložia … Kvalitný servis

http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/424402_2855587197387_1253480921_n.jpg

– Vlak Dargov ako inak čistota úžasná a na WC rôzne súčiastky a lišty … Odomknuté akože funkčné WC … Aj tak nebolo bez závad.

http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/422581_2855586917380_1036471904_n.jpg

– Dargov – Dobrý tech. stav …

http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/s720x720/424187_2859961106732_2085151169_n.jpg

– Osobný vlak v Novom meste nad Váhom

– Dobrý tech. stav a čistota … Aby sa človek bál ,že mu to padne na hlavu …

Takže na záver sa pýtam … ZSSK má pravdivé tvrdenia a čistenia sú dostatočné ? A hlavne : Ten bordel spôsobujú hlavne cestujúci ??? :bom:

Reagovať

abeljozef zo dňa 12.6.2012 18:56

Žiaľ nič nové pod slnkom, pri výmene vládnej garnitúry sa to zopakuje znova a potom znova a zas znova ….. Proste štátna firma = organizovaný bordel (naše národné zlato sa tomu aj v minulosti hovorilo) kde vedenie dosadí ministerko Janko aby robilo gašparkov na motúzikoch za ktoré ministerko Janko a jeho „sponzori“ ťahajú. Gašparkovia sú si vedomý toho že tam nie sú preto aby firmu „úspešne“ viedli ale preto aby počúvali rozkazy z hora. Za to musia byť aj patrične ocenený. Ďalej gašparkovia vedia že ich zotrvanie na fleku je závislé od dvoch faktorov. 1. Kým je ministerko Janko ministerkom. 2. Kým sú z ministerkom Jankom kamaráti takže hádky tu nemajú čo hľadať a poslušnosť nadovšetko. No a keď ministreko Janko doministruje príde druhý ministerko Janko z vlastnými Gašparkami a celý proces sa zopakuje znova a firma úspešne nasleduje do ……..

Reagovať

Michal Timko zo dňa 12.6.2012 19:38

XxX ja zíram a žasnem :lol:dal si si námanhu ,to sa musí povedať. idem postupne. foto wrrm- skôr si mal kontrolovať tam rámy okien a tie umakarty okolo. Nato je hygiena háklivá.Tá guma na sťahovacom okne je ,nebojím sa povedať všade špinavá. Okno v 1. triede – 😆 neotvoril ale skúšal-pre isotu 😆 horné police si nepozeral :he: A čo sa týka tých starých otvaracích dverí a to staré WC- nuž neviem ako chceš vyčistiť hzdzu.No a nakoniec tie rozbité lišty atď- to je ľudská práca ktorý sú menej rozumovo vyvinutý 🙂

Reagovať

XxXcompany zo dňa 12.6.2012 20:04

No nesúhlasím miguel. To WC ako aj dvere sa dá udržiavať tak ako napr u ČD. Tým som skončil túto tému k starému vozňu.

Ten kryt okna je robota ,,opravárov,, a z východzej stanice (Začiatočná prehliadka vlaku ? Konečná prehliadka vlaku ? To je len :bla: :bla: ? Veď načo ju robiť … )

Rámy okien v MOV majú byť pretreté a je to nariadené pri prevádzkovom čistení vlakov R ale tiež asi len :bla: :bla: .

A na tej mise nebola hrdza ale 2mm prachu a nohou by si ho zotrel takže to nebolo umývané asi pol roka alebo viac .

Jednoznačná vina ZSSK a mňa ako cestujúceho nemá čo zaujímať dôvod takéhoto stavu. Nerobia to cestujúci. Cestujúci robia minimum toho čo vo vlakoch je . Väčšinou to je vina ZSSK a nedostatočného čistenia. 😡

P.S. Ten vozeň prvej triedy nebol klimatizovaný a okno nebolo pokazené len jedno ale všetky a nebolo to zimné obdobie . Hovorí ti niečo Aee 147 ?

Reagovať

Matej Jurik zo dňa 12.6.2012 21:36

Trošku sa tu ale odbočilo od témy. Skúste sa vžiť do situácie tých ľudí, čo na železnici pracujú. Všade sa hovorí je kríza, platy sa dvíhať nebudú. A zrazu bum! 758 319 eur sa len tak pohodených na odmeny našlo. Tu sa oplatí povedať len jedno. Aká pláca taká práca. Ja by som za tú minimálnu mzdu tie rámy okien neumýval tiež. A už vôbec nie potom ako si vedenie rozdelí také tučné odmeny. :bom:

Reagovať

Michal Timko zo dňa 13.6.2012 7:25

ZSSK má Aee 147??

Reagovať

XxXcompany zo dňa 13.6.2012 7:45

Dopravca vlaku na ktorom bol radený je ZSSK. Čistenie pre rýchlik zahŕňa aj rámy okien a v cieľovej stanici má na starosti toto prevádzkové čistenie ZSSK ,ktotá si ho objednáva u iných firiem. Toto čistenie sa nevykonalo určite.

Reagovať

DIGZ zo dňa 13.6.2012 11:55

Súlasím s Matesom- keď nie je dostatočné finančné ohodnotenie za prácu,ktorú majú vykonávať,tak potom nie je žiadna chuť do tej roboty : no no no:

Reagovať

XxXcompany zo dňa 13.6.2012 12:19

Prepáčte ! Halóó !!! Mňa ako cestujúceho to nemá čo zaujímať pretože ročne tejto firme ide odo mňa 2000€ !!! Ak si oni nemusia dodržiavať prepravný poriadok čo sa týka čistoty,bezpečnosti,dobrého technického stavu a keď nemusia jazdiť vlaky načas a žiadne odškodné tak potom prečo sme my si povinný kupovať cestovný doklad ? Je to presne rovnocenný bod prepravného poriadku v časti povinnosti cestujúcich ako bod v časti povinnosti dopravcu. :bom: Lenže ľudia si nechajú skákať po hlave donekonečna na Slovensku asi . :bla:

Reagovať

JDK zo dňa 13.6.2012 23:53

Nedá mi to nereagovať, prosím neber to ako provokáciu.
[quote]Túto toaletu kedy čistili ? Na WC je 2mm prachu , bordelu … fuj … http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/s720x720/64812_2855456154111_1116720446_n.jpg – Využili by ste túto očistenú toaletu ? http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/419934_2855521115735_536161338_n.jpg%5B/quote%5D
Niečo podobné som zažil pri poslednej ceste so ZSSK. Vozeň radu Bd zaradený na rýchliku(zrejme mimoriadka, keďže súprava bola zložená netradične z 50% zo starých vozňov pričom na danom vlaku nemali čo hľadať). Holt keď to na teba príde kašleš na to či záchod vyzerá akoby tam prepravovali stádo kráv na dlhej trase bez čistenia. A ten zápach, ktorý sa tiahol po chodbičke. No vďaka bohu za staré dobre sťahovacie okná. Ako som kdesi čítal citáciu jedného cestujúceho, ktorý to čítal vo vlaku(alebo to bol vtip? Ak áno, no nič, aj tak je pravdivý). „Lepšie hovno v koľajisku ako v nohaviciach“. Myslím že keby ti išlo o gate či už mokré alebo ofarbené dohneda 😳 uspokojil by si sa aj s týmto, hlavne ak by vo vlaku nebol radený voz čistejším WC.
PS: a áno ten záchod, ktorý som spomínal som aj použil, bohužiaľ na fotenie som nemal chuť ani nervy, keďže hrozilo vážne poškodenie dýchacieho ústrojenstva(ako na potvoru okno sa v záchode otvoriť nedalo 😕 )
Ku stavu vozňov snáď nemá zmysel vyjadrovať sa. Áno niečo odserú upratovačky(veď prečo nie, kto by sa udrel k smrti a vyčistil voz do tej najmenšej špáry za tú mzdu), niečo odserú cestujúci, niečo je opotrebovanie(morálne aj technické). Nový, morálne neopotrebovaný voz, bude vyzerať pre väčšinu cestujúcich furt lepšie, ako starý dobrý B, Bee, Bd a pod. aj keď budú oba v rovnakom stave(napríklad akoby práve vyšli z výroby).

Reagovať

cagobelo zo dňa 14.6.2012 12:40

rád by som vedel, za čo dostal „odstupné“ generál carga bratia augustín a matej €154000.00, keď túto firmu položil na papaľu, dodnes to súdruh minister prevážne vážny nevysvetlil…. a snáď budete pobúrený aj o štyri roky keď bude rozdávať odstupné súdruh začiatok :he:

Reagovať

tomassk zo dňa 14.6.2012 19:41

xxxcompany má totálnu pravdu … stav na železnici je úbohý … že IC má nejaké ISO?? ako si môže potom zssk dovoliť zaradiť do takéhoto vlaku vagón, kde nie sú elektrické zásuvky a prečo x-krát nefunguje poriadne informačné zariadenie vo vozni (o tých nových poschodových jednotkách, kde vlaková čata nemá často krát šajn ako správne nastaviť a používať tieto informačné systémy pre cestujúcich ani nehovorím)?????????? tie ,,zlaté padáky“ sú naozaj zlo, ale skutočná katastrofa sú tie argumenty niektorých na tomto fóre, že za malé peniaze málo roboty. Aj najposlednejšia hajzelbaba nech si robí svoju robotu poriadne alebo nech ju nerobí vôbec!!!! a vyhovárať sa na politikov je načo dobré??? Keď dokážu v chudobných krajinách robiť lekári a iní svoju robotu poriadne a so cťou za omnoho menšie peniaze, než tuna dostáva nezamenstnaný na podpore, tak prečo to do faka nedokáže aj skvelá ,,slovač“, ktorá nevie nič iné len sa sťažovať a vyhovárať!!!!!!!!!

Reagovať

mixer zo dňa 16.6.2012 9:36

ked uz je tu tolko zaujimavych fotiek neda mi nepridat jednu

http://i50.tinypic.com/2ptzbkl.jpg

Reagovať

XxXcompany zo dňa 18.6.2012 20:23

Každému,kto vyjadril súhlas Ďakujem !

Na záver by som vám chcel dať radu:

Každú nespokojnosť a ak je možné aj s fotografiami a kópiou cestovného dokladu posielajte na info@slovakrail.sk . Alebo vyplňte formulár tu : http://www.slovakrail.sk/sk/kontakt -> Zvoľte oddelenie sťažností.

Najviac vám však doporučujem napísať nedostatok a vyjadriť nespokojnosť priamo vo vlaku ! Kedykoľvek a v ktoromkoľvek vlaku si stačí od vlakového personálu vypýtať ,,Oznámenie o chybách a nedostatkoch “ . Následne vyplniť časť s označením ,,cestujúci“ a ,,príčina“ . Ak to vyplníte tak potom vlakovému personálu odovzdajte a trvajte na podpísaní a prevzatí. Kópia ostáva vám ako cestujúcemu a dôjde vám aj odpoveď ak zadáte kontaktné údaje.

viac tu : http://www.slovakrail.sk/en/prava-cestujucich

Konkrétne výcuc :

Sťažnosti
Zákaznícke podania týkajúce sa práv a povinností je možné podať:

vo vlaku – zapísaním do tlačiva Oznámenie o chybách a nedostatkoch (alebo na papieri), ktoré na požiadanie vydá vlakový personál vo vlaku,
v železničnej stanici – zapísaním do Knihy prianí a sťažností,
Sekcii služieb zákazníkom Železničnej spoločnosti Slovensko, a.s.:
poštou na adresu Železničná spoločnosť Slovensko, a.s., Sekcia služieb zákazníkom, Rožňavská 1, 832 72 Bratislava 3
elektronickou poštou na adresu Sekcie služieb zákazníkom zssksesz@slovakrail.sk alebo na adresu Kontaktného centra info@slovakrail.sk (len v zmysle zákona, to znamená: sťažnosť podaná elektronickou poštou, faxom alebo telefaxom sa považuje za písmonú iba vtedy, ak ju sťažovateľ do 5-praconých dní od jej podania písomne potvrdí podpisom, inak sa sťažnosť odloží)
osobne odovzdaním v podateľni alebo na Sekcii služieb zákazníkom Železničnej spoločnosti Slovensko, a.s., Rožňavská 1, Bratislava, ktorá vám potvrdí prijatie vašej sťažnosti.
V prípade nesúhlasu s vybavením pôvodnej sťažnosti, opakované sťažnosti v zmysle § 21 zákona č. 9/2010 Z. z. o sťažnostiach zasielajte na:

Odbor inšpekcie, kontroly a krízového riadenia ZSSK:
poštou na adresu Železničná spoločnosť Slovensko, a.s., Odbor inšpekcie, kontroly a krízového riadenia, Rožňavská 1, 832 72 Bratislava 3,
elektronickou poštou na adresu zsskoik@slovakrail.sk (len v zmysle zákona, to znamená: sťažnosť podaná elektronickou poštou, faxom alebo telefaxom sa považuje za písmonú iba vtedy, ak ju sťažovateľ do 5-praconých dní od jej podania písomne potvrdí podpisom, inak sa sťažnosť odloží).

Dúfam,že to niektorým pomôže a vyjadria nespokojnosť aj na miestach ,kam to patrí …

Reagovať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Zadajte správnu hodnotu *