Váš železničný portál
Registrovať sa

Zapůjčení auta k vlakům SuperCity

Tlačové správy 22.2.2007 13:06 Michal Smalo Zobrazené: 795

České dráhy zahájily od 19. února 2007 zkušební provoz a následně pak od 1. března 2007 zahájí standardní provoz nové služby – půjčování osobních automobilů cestujícím vlaků SuperCity. Na základě výběrového řízení uzavřely České dráhy smlouvu se společností ALIMEX ČR, a.s., která bude zajišťovat poskytování této nové doplňkové služby. Autopůjčovna nabízí výběr z několika typů vozidel řad Škoda Fabia, Škoda Octavia, Škoda Roomster, Škoda Superb a Volkswagen Passat. Zájemci si mohou automobily rezervovat (rezervace je podmínkou zapůjčení) denně telefonicky v době 6.00 – 22.00 hodin na telefonním čísle 724 607 325 nebo po celý den prostřednictvím internetových stránek www.scpendolino.cz. Autopůjčovna dále zajišťuje uzavření smlouvy s cestujícím vlaku SuperCity, přistavení, zapůjčení, vrácení a odstavení aut (osobní předání a převzetí mezi zaměstnancem autopůjčovny a cestujícím vlaku SuperCity) v kterékoliv stanici v ČR, kde zastavují vlaky SuperCity (Praha-Holešovice, Pardubice hl.n., Olomouc hl.n., Ostrava-Svinov, Ostrava hl.n., Brno hl.n. a Břeclav). To vše v místě a v čase podle požadavku cestujícího. Automobil je možné si zapůjčit i v Bratislavě či ve Vídni, a to prostřednictvím místních poboček společnosti (rezervace na tel. + 421 903 711 877). Cestující vlaků SuperCity získají po předložení jízdního dokladu na vlak SuperCity (jízdenka s místenkou SC platná v aktuální den) zvýhodněnou cenu za vypůjčení automobilu.

Cestující vlaků SuperCity si mohou vybírat z široké nabídky osobních vozidel za zvýhodněné ceny. Auto si lze vypůjčit prakticky na libovolný počet dnů, ale také na jeden měsíc, na víkend či pouze přes noc. Pro cestující vyznávající luxusnější vozy je připravena mimo jiné Škoda Superb 1.9 TDi za 1 844 Kč bez DPH na den (resp. 4 160 Kč bez DPH na víkend). Pro nenáročné cestující je připravena například Škoda Fabia Junior 1.2i již od 653 Kč bez DPH na 1 den. Vypůjčit si stejné vozidlo na jeden víkend vyjde na 1 071 Kč bez DPH. Navíc si k autu můžete zapůjčit i řidiče.

Výhody zapůjčení auta při cestě vlakem SuperCity:
– využití cesty ve vlaku na odpočinek, přípravu na jednání, občerstvení
– snadná a rychlá přeprava přímo do cíle vaší cesty
– široký výběr automobilů od typů Škoda Fabia, Škoda Octavia, Škoda Roomster až po typy Volkswagen Passat a Škoda Superb
– automobil na vás bude čekat přímo u nádraží
– sleva půjčovného pro cestující vlaků SuperCity ve výši 10-20%
– možnost zapůjčení řidiče automobilu
– možnost zapůjčení nebo vrácení automobilu na letištích v Praze, Brně nebo Ostravě
– možnost zapůjčení automobilu i v Bratislavě nebo ve Vídni (objednávka na telefonu +421 903 711 877)

Zdroj: ČD

Pridajte sa do diskusie!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Zadajte správnu hodnotu *