Váš železničný portál
Registrovať sa

Vodiči sa sťažujú na problémové priecestie

Slovensko 16.5.2006 4:00 Juraj Streber Zobrazené: 1229

HUMENNÉ – Niektorí humenskí šoféri majú pocit, že závory na priecestí pri malej železničnej stanici sú zbytočne dlho spustené. Zdá sa im, že svetelné zariadenie je nesprávne nastavené, preto odmietajú čakať a priecestím prechádzajú aj keď už blikajú svetlá alebo dokonca obchádzajú závory. Mestská polícia ich za to pokutuje.

„Čakám tu aj dvadsať minút a závory sú dole, hoci sa tak skoro nechystá tadiaľ prejsť žiadny vlak. Navyše sa tu nemôžete otočiť a vrátiť, lebo od Laboreckej ulice vedie k priecestiu jednosmerka,“ hovorí vodič červeného Fiatu z Humenného. Mestská polícia tvrdí, že šoféri musia v záujme svojej bezpečnosti rešpektovať pravidlá prechádzania cez priecestie.

Zdroj: SME

Pridajte sa do diskusie!

Žiadny komentár k: Vodiči sa sťažujú na problémové priecestie

ACLine zo dňa 18.5.2006 6:08

20.minut? Hmm, chudacik aby tam nahodou nezapustil korene. Ked to bude pokracovat tym smerom ako si predstavuju poniektory „pani“ sediaci v svojich blachovych rakvach tak pri dalsej prilezitosti budem robit USSteel konkureciu vo vyrobe valcovanych plechov.
Je zarazajuce, ze clovek ktory ide maturovat pozera ako tela do Tuzexu ked mu poviem nech si to spocita ako to dopadne ked nejaky idiot vleti pod vlak s 2500 tonovou zatazou pri rychlosti 80km/h.

Reagovať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Zadajte správnu hodnotu *