Váš železničný portál
Registrovať sa

Vlakom ďalej… Bratislava

Tlačové správy 13.2.2007 22:06 Peter Zobrazené: 1534

 Od dnešného dňa si môžete pri kúpe cestovného lístka na vlak súčasne zakúpiť jednodňový cestovný lístok na mestskú hromadnú dopravu v Bratislave, ako aj na cestu z Bratislavy hlavnej stanice na letisko. Železničná spoločnosť Slovensko tak rozšírila doterajšiu zľavnenú ponuku, ktorú prezentuje pod názvom „Vlakom ďalej… Bratislava“.

Vlakom ďalej… Bratislava 2×30 minút

Cestovný lístok „Vlakom ďalej … Bratislava 2 x 30 minút“ si môžete kúpiť za doplatok 32 Sk k jednosmernému alebo spiatočnému cestovnému lístku.

Použiť ho môžete na dve cesty v bratislavskej mestskej hromadnej doprave. Platí ako prestupný cestovný lístok s platnosťou 30 minút od označenia. Počas víkendov a v dňoch pracovného pokoja platí 45 minút po označení. Tento typ cestovného lístka neplatí v nočnej doprave (linky 501 až 518).

Vlakom ďalej… Bratislava celý deň

Cestovný lístok „Vlakom ďalej … Bratislava celý deň“ si môžete kúpiť k jednosmernému alebo spiatočnému cestovnému lístku za doplatok 45 Sk. Platí na neobmedzený počet ciest v bratislavskej mestskej hromadnej doprave do 24-tej hodiny dňa, kedy bol označený.

Vlakom ďalej… Bratislava na letisko

Za doplatok 24 Sk si kúpite cestovný lístok „Vlakom ďalej … Bratislava na letisko“, ktorý platí na 1 cestu linkou 61 z Bratislavy hlavnej stanice na Letisko M. R. Štefánika, resp. z letiska na hlavnú železničnú stanicu. V cene doplatku je zahrnutý lístok za prepravu batožiny.

Fixný doplatok k cestovným lístkom „Vlakom ďalej …. Bratislava“ sa pripočítava osobitne pre každého dospelého cestujúceho resp. každé dieťa, bez ohľadu na to, odkiaľ do Bratislavy cestujete. Deti do 15 rokov cestujú za polovicu fixného doplatku. Pri cestovnom lístku pre viacero osôb na jednom doklade bude doplatok pripočítaný pre každú osobu. Ak cestujete viacerí na jeden cestovný lístok, je potrebné, aby celá skupina cestovala spolu aj dopravnými prostriedkami v Bratislave.

Tieto zľavnené cestovné lístky na mestskú hromadnú dopravu v Bratislave môžu rovnako využiť cestujúci 1. a 2. vozňovej triedy, cestujúci na obyčajný alebo polovičný cestovný lístok a takisto cestujúci využívajúci zľavy Klasik RailPlus, Junior RailPlus, Senior, Skupina a Skupina Mini.

Všetky informácie o cestovaní vlakom získate na internetovej adrese www.slovakrail.sk, e-mailovej adrese info@slovakrail.sk, na železničných staniciach v zákazníckych centrách, informačných kanceláriách a vo všetkých pokladniciach Železničnej spoločnosti Slovensko, a. s.

Kontaktné centrum Železničnej spoločnosti Slovensko – telefónne číslo 18 188 – je dostupné nonstop zo všetkých telekomunikačných sietí.

Zdroj : iDoprava.sk

Pridajte sa do diskusie!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Zadajte správnu hodnotu *