Váš železničný magazín
Registrovať sa

Veľký vlakový výlet DO LEVOČE

Tip na výlet 13.3.2019 11:51 Peter Dirga Zobrazené: 523

Pozývame vás na prvý vlakový výlet po veľkej železnici. Z Košíc sa dostaneme do Levoče, kde už na nás čaká najväčší gotický kostol, najvyšší gotický oltár, dozvieme sa ako sa robia knihy pre nevidiacich…

Veľký vlakový výlet na gotický Spiš

Košice – Levoča a späť

30. marec 2019 o 7:50

Hlavná železničná stanica Košice

Program*

7:50 odchod vlaku z Košíc

9:35 príchod do Levoče

10:00 historická radnice (vstupné 3 € – 5 €)

10:30 Gymnaziálny kostol (dobrovoľné vstupné)

11:30 Bazilika svätého Jakuba (vstupné 1 € – 3 €)

12:00 Evanjelický kostol (dobrovoľné vstupné)

12:30 – 14:30 i  ndividuálny program
(obed, Slovenská knižnica pre nevidiacich, galéria, Múzeum majstra Pavla)

15:00 odchod vlaku z Levoče

16:55 príchod do Košíc

*Zmena programu vyhradená.

 

KÚPIŤ LÍSTOK

Zvýhodnená cena lístkov do 22.3.

Dospelý                                         12 €

Zľavnený                                         9 €

(dieťa, študent, dôchodca, ZŤP)

KÚPIŤ  Rodinný lístok (rodičia + deti)               36 €

Do 3 rokov bez nároku na miesto               0 €

*Vo vlakoch DŽK, o. z., neplatia zľavy ZSSK, a. s.  V cene cestovného lístka nie sú zahrnuté poplatky za vstupy do expozícií.

Cena lístkov od 23.3. do 29.3.

Dospelý                                         15 €

Zľavnený                                        10 €

(dieťa, študent, dôchodca, ZŤP)

Rodinný lístok (rodičia + deti)              40 €

Do 3 rokov bez nároku na miesto               0 €

Lístky je možné zakúpiť aj v Regionálnom informačnom bode

 Hlavná 48, 040 01 Košice

 infobod@kosiceregion.com
+421557299605
www.kosiceregion.com

OTVÁRACIE HODINY
Pondelok:11:00-19:00
Utorok:11:00-19:00
Streda:11:00-19:00
Štvrtok:11:00-19:00
Piatok:11:00-19:00
Sobota:11:00-16:00
Nedeľa:Zatvorené!

Informácie www.detskazeleznica.sk

Pridajte sa do diskusie!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Zadajte správnu hodnotu *