Váš železničný magazín
Registrovať sa

Tisíc ton uhlia, podľa potreby do Zemianskych Kostolian

Prevádzka 27.2.2011 23:00 Martin Zobrazené: 1873

Ako si už poniektorí domáci mohli všimnúť, tento grafikon je zaujímavý pre milovníkov rušňov radu 751, ktoré sa začali objavovať v dvojici na vlaku zavedenom podľa potreby, v relácii Zemianske Kostoľany – Kúty a späť, ktorý je vezený nezávislou trakciou v úseku Zemianske Kostoľany – Leopoldov. Zaujímavosťou je tiež to, že trasa vlaku je plánovaná cez Jablonicu, teda po trati 116, známej tiež pod prezývkou „hrbatá“, vďaka svojim traťovým pomerom. Dôvodom zavedenia tohto vlaku ktorý v minulosti vozil súkromný dopravca SŽDS, je preprava uhlia z podniku Bane Čáry a.s., ktorý sa nachádza na záhorí neďaleko Kútov, do odberného miesta ktorým je tepelná elektráreň v Zemianskych Kostoľanoch.

Pn 58 740 Zemianske Kostoľany – Kúty (podľa potreby)

Zemianske Kostoľany – Topoľčany – Jelšovce – Zbehy – Leopoldov – Trnava – Jablonica – Kúty. Presne to je trasa párneho čísla vlaku, ktoré hovorí o tom, že ide o vlak s prázdnymi vozňami typu Falns v počte 28 kusov, o dĺžke približne 500 metrov a váhe 600 ton. Maximálna rýchlosť vlaku je 90 km/h, ktorá je aj využívaná, takže fanúšikom ktorí by chceli vlak naháňať autom podľa predpisov môžme odkázať, aby na to radšej zabudli. Pokiaľ je vlak zavedený, zvyčajne v ranných hodinách pricestujú do stanice Zemianske Kostoľany z rušňového depa Prievidza, dva kusy dunivých strojov radu 751, prezývaných tiež Bardotka či Ceckaňa. Odchod vlaku z východzej stanice po vykonaní všetkých vlakových náležitostí je zvyčajne krátko predtým, ako sa obe ručičky na hodinách postavia do pozoru. Pokiaľ sa podarí utrafiť ten správny čas, nie sú dôvody na pobyty v staniciach kvôli križovaniu. Zo stanice Leopoldov preberie štafetu rušeň radu 240 „Laminátka“, ktorý s vlakom pokračuje až za tunel do cieľovej stanice Kúty.

Pn 58 741 Kúty – Zemianske Kostoľany (podľa potreby)

Po naložení celej súpravy vlaku uhlím, prebehne návrat presne v opačnom poradí. Niekedy sa však tiež môžeme stretnúť s tým, že na vlak je od Leopoldova zaradený aj postrkový rušeň, ktorého hlavným cieľom je dopomáhať dvojici vlakových rušňov, aby jazda na kopec nebola prevedená slimačím tempom. Súprava ložených vozňov s váhou 1600 ton, totiž nie je pre dieslovú trakciu až taký špás. Po vykládke vozňov v tepelnej elektrárni je súprava odstavená do zriaďovacej časti a následne pripravená na jej ďalšie použitie. Posledné dni tento vlak jazdil takmer každý druhý deň, vrátane víkendu.


Ucelenka prázdnych vozňov opúšťa žochárske mesto Topoľčany. 26.2.2011, Foto: Djexpres


Bočný pohľad na „Ceckane“ pri rýchlosti cca 80km/h. 26.2.2011, Foto: Djexpres


Dunenie spriahnutých šesťvalcov sa ozývalo aj dedinou Čakajovce. 26.2.2011, Foto: Djexpres


Zostava tohto vlaku z 26.2.2011 tvorila stroje 751.033 + 751.192 + 28 kusov vozňov Falns.


Autor foto:
Djexpres ©, titulná snímka Lukas1010 ©

Pridajte sa do diskusie!

Žiadny komentár k: Tisíc ton uhlia, podľa potreby do Zemianskych Kostolian

Juraj Streber zo dňa 28.2.2011 4:12

paráda :-C

Reagovať

festo zo dňa 28.2.2011 7:01

Pekne spracované 😉 Fakt je ten, že vlak sa naháňať nedá, súbežná cesta pretína veľa dedín, aj keď rúbete 130 medzi dedinami, stačí avia a skončili ste. 2 fotky sa dajú spraviť niekde na vjazde do Zbehov a potom v Alekšinciach, tretia ak sa podarí pri porušení všetkých dopravných predpisov, pred Hlohovcom.

Vcelku pravidelne to v poslednom čase chodí v sobotu. Okolo 13:00 cez Topoľčany smer Leopoldov a späť okolo 15:00 z Leopoldova :byebye:

Reagovať

ufo zo dňa 28.2.2011 9:47

festo: Na tejto tratí sa nedá naháňať vlak? Si robíš srandu?
Veď tam som vlakmo a busmo dal jeden náklad odklon trikrát. (začal som Oslany, potom to Os obehol, 2.foto Bielice, potom s busom som zase chytil Os do Partizánskeho a tam znova na ten istý Os a potom 3.foto Mýtna…)
Autom aspoň dvakrát toľko…

Reagovať

Peter Dirga zo dňa 28.2.2011 10:43

Ufo

Festo mal asi namysli konkrétne tento vlak :auto:

Reagovať

Martin Betak zo dňa 28.2.2011 11:40

Ufo

osobný vlak by si predbehol všade, možno aj tento vlak keby bol ložený, ale jediný pobyt od Kostolian ktorý mal bol v Chynoranoch aj to len krátko na križovanie. (minúta?)

Z Topoľčian do Čakajoviec som rezal vkuse 130/80-100 v obci, podľa toho aká bola situácia, a ten vlak bol stále v pätách, rezal 80-90 vkuse, a rozbehy z 40tkových staníc na stanovenú rýchlosť mu trvali krátko.

[img]http://railpage.net/uploads/files//DSC_7851oct.jpg[/img]

Reagovať

ufo zo dňa 28.2.2011 11:55

Dj: Neviem, no, sak mozme skusit niekedy spolocnu akciu, uvidime. Ale tato trat je jednoznacne z tych najpomalejsich.
Take Medzilaborce-HE – tam je skoro v kuse 80 (aj cez stanice) a odklon sme dali 8 krat.

Reagovať

festo zo dňa 28.2.2011 13:49

Ufo, mám to odskúšané a poznám tam každú cestu, pretože je to môj región a vlaky si tu už nejaký ten rok naháňam. Moje auto má 103 kW a jeho výkon viem dobre využiť a niektoré vlaky sa skutočne pri dnešnej premávke dohoniť nedajú. btw Ešte si treba zachovať aj trošku úcty k ostatným účastníkom premávky / nechcel by som byť pranierovaný v Novom čase ako ,,prasa´´/ :byebye:

Reagovať

milloss zo dňa 28.2.2011 15:03

ufo: kde Humenné – Medzilaborce je 80km/h cez stanice? Vsade vchadzas 40km/h, nieje nikde rychlostna zavislost na polohe vymien aj ked navestidla by boli v Koskovciach(5znake) no nieje zavislost urobena, niekedy cez Koskovce sa chodilo plnou tratovou no potom na to zrejme prisli. To ste ho stihali vdaka tomu ze isiel pomaly horekopcom a s castymi krizovaniami(aj dolekopcom), kedze len cez obed presiel bez krizovania s osobnym vlakom(ak nesiel oproti tiez odklon), inak vzdy minimalne jedno az dve krizovania. Ale ak si ho stihol 8x aj tak slusny vykon :good:

To od Prievidze na Leopoldov je take stupanie ze aj prazdne musi vozit dvojicka, alebo sa vracaju naspat s plnym? Inak nevyzera byt na tych tratiach velke stupanie, skor rovinka v oboch smeroch.

Reagovať

MichalPona zo dňa 28.2.2011 17:44

Súhlasím s Festom , na tejto trati sa „Fotosafari“ robiť nedá , aj keď na mape to vyzerá jednoducho.

Naposledy sa mi podarilo jeden vlak od TO odfotiť na nadjazde za Topoľčanmi, potom na prvom priecestí za TO,potom Jelšovce , Alekšince a to je všetko.
Ani Hlohovec som nestihol…

😕

Reagovať

juro zo dňa 28.2.2011 18:11

Vlak bežal v obednej diere, kde nebol žiaden osobný oproti. Autom sa dá rozbehnúť len v úseku Chrabrany – Ludanice a potom až Výčapy – Čakajovce. Inak stále cez obec, v Ludaniciach dokonca 40 km/h a tiež je tu častý výskyt radarov.

Reagovať

Martin Betak zo dňa 28.2.2011 19:45

:auto: jediný vlak ktorý mu išiel oproti bol osobný do Topoľčian na ktorom bola Dášenka, a ten nám zatarasil cestu na priecestí v Čakajovciach, keď tam stál na zastávke…:D takže pakticky ten osobný vchádzal do Jelšoviec v čase kedy sa toto PNko vyhybovalo na spojku do Zbehov… tomu sa hovorí presné načasovanie :-C

Reagovať

T-751 zo dňa 1.3.2011 9:05

EJ..dvaja smejkovia (751) dostali zabrať…to musel byť zvuk….

Reagovať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Zadajte správnu hodnotu *