Váš železničný portál
Registrovať sa

Spacifikovali fanúšikov Košíc a Bratislavy

Slovensko 6.8.2006 19:20 Juraj Streber Zobrazené: 1159

Košická polícia prijala mimoriadne bezpečnostné opatrenia pred futbalovým zápasom Corgoň ligy MFK Košice – Slovan Bratislava. Približne sto policajtov čakalo podvečer pred košickou železničnou stanicou na príchod fanúšikov bratislavského Slovana. Pred stanicou sa zišlo aj okolo 30 priaznivcov MF Košice. Keď sa polícia zdalo, že robia priveľký hluk, tak zasiahli kukláči a psovodi a spacifikovali ich ešte pred príchodom slovanistov.

Po príchode vlaku z Bratislavy, na peróne slovanistov čakali policajti, kukláči a psovodi s vlčiakmi. Približne 70 slovanistov zrazili do jedného hlúčku a vyviedli ich z peróna bočným východom poza staničnú budovu. Potom ich odviedli v skupine mimo frekventovaných miest bočnými uličkami na približne päť kilometrov vzdialený štadión Lokomotívy, pričom im nedovolili rozptýliť sa. Týmto spôsobom zabránili stretom podgurážených fanúšikov ešte pred samotným zápasom. Na štadión smerovalo aj množstvo policajných áut, kukláčov, psovodov s vlčiakmi, ba dokonca aj vodné delo.

Zdroj: SME.sk

Pridajte sa do diskusie!

Žiadny komentár k: Spacifikovali fanúšikov Košíc a Bratislavy

strnda zo dňa 8.8.2006 7:21

Já párkkrát zažil Ostravský baník, je to síla. Policajti by jim měli pořádně dát. Je to banda chuligánů, kteří se chtějí jen pobít a nejde jim víbec o nějaký fotbal.

Reagovať

swingo zo dňa 14.8.2006 13:59

Minulý rok som zažil vo vlaku Trnavákov. Nechcite vidieť tie vozne v ktorých boli.

Reagovať

okuliarnik zo dňa 11.7.2007 22:20

čistý debilizmus

Reagovať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Zadajte správnu hodnotu *