Váš železničný magazín
Registrovať sa

RegioJet vyhlasuje súťaž o najlepšiu fotografiu

Tip na výlet 3.1.2019 13:16 administrator Zobrazené: 2169

Mimoriadny RegioJet do Telgártu

Súkromný dopravca RegioJet pripravil na nedeľu 6. januára zaujímavú akciu pre železničných nadšencov. Vypraví mimoriadny vlak z Košíc cez telgártsku slučku do Červenej Skaly, Banskej Bystrice a Komárna.

 

 

Železniční nadšenci budú mať jedinečnú príležitosť zachytiť náš vlak na jednej z najkrajších železničných tratí na Slovensku. Nebude to však len tak, vyhlasujeme súťaž o najlepšiu fotografiu z akcie,” hovorí Martin Žarnovický, koordinátor marketingu a sociálnych sietí RegioJetu.

Autor najlepšej fotografie od nás získa voľný spiatočný lístok na vlak RegioJet. Prvé miesto oceníme lístkom do Business triedy, druhé lístkom do Relax triedy a tretie miesto do vozňa triedy Standard. Využiť ho bude možné na akejkoľvek trase RegioJetu,” dodáva Martin Žarnovický.

Súťažné fotografie budú môcť záujemcovia posielať do utorka 8. januára 2019 e-mailom na adresu martin.zarnovicky@regiojet.cz.

RegioJet na akciu pre fotografov využije jednu zo svojich motorových jednotiek radu 628,  konkrétne vozidlo 628.304. To sa vracia z východného Slovenska, kde dočasne premávalo v úseku Košice – Humenné a nahradzovalo klasické súpravy RegioJetu. Od budúceho týždňa, kedy sa opäť začína dopravná špička, sa vracia na svoju domovskú trasu z Komárna cez Dunajskú Stredu do Bratislavy, kde bude kapacitne posilňovať najvyťaženejšie vlaky.

 

Jednotka v Humennom. Autor: Matúš Dlugoš

Motoráčik sme sa rozhodli vrátiť na západné Slovensko po netypickej trase tak, aby sme cestou potešili tých, ktorí si chcú zachytiť náš vlak v malebných kútoch Slovenska. Pokiaľ bude mať akcia úspech, nevylučujeme, že do budúcna sa vydáme aj na ďalšie zaujímavé trate,” hovorí Lukáš Salenka, dopravný technológ RegioJetu.

RegioJet nám súčasne poskytol cestovný poriadok mimoriadneho vlaku.

Nedeľa 06. 01. 2019

Košice – 8:15

Margecany – 8:50

Mlynky – 10:14

Telgárt – 10:53

Červená Skala – 11:00

Banská Bystrica – 13:03

Zvolen – 14:19

Levice – 16:29

Šurany – 17:07

Komárno – 17:52

Pridajte sa do diskusie!

2 komentáre k: RegioJet vyhlasuje súťaž o najlepšiu fotografiu

Helmut Böhme zo dňa 5.1.2019 11:17

Návštevník

Dá sa tým vlakom aj cestovať alebo je určeno iba na fotenie zvonka ?

Reagovať

libcha zo dňa 7.1.2019 13:08

Tomu říkám píárko 😀 Ještě to mohli vzít přes Šahy.

Reagovať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Zadajte správnu hodnotu *