Váš železničný portál
Registrovať sa

RegioJet bude od zítřka jezdit vlaky do Chorvatska denně

Tlačové správy 9.7.2020 10:19 administrator Zobrazené: 1939

Od zítřka budou jezdit vlaky RegioJet do Chorvatska denně. RegioJet také zavádí tiché vozy a navyšuje počty míst pro přepravu jízdních kol

Od tohoto pátku, 10. 7. začnou vlakové spoje RegioJet jezdit z Prahy, Pardubic, Brna a Břeclavi do Chorvatska denně. RegioJet reaguje na extrémně vysokou poptávku po cestování do Chorvatska a přidává proto spoje na každý den. K Jadranu je tak možné vyrazit i například na prodloužený víkend, nebo dokonce na dva dny a jednu noc a užít si koupání v moři s minimálními náklady.

RegioJet v těchto spojích nabídne také více míst na přepravu kol do Rijeky – celkem až 30 míst na jeden vlak. Novinkou jsou také tzv. tiché vozy s lůžkovými kupé pro ty cestující, kteří si chtějí během cesty odpočinout a nechtějí být jakkoli rušeni. Tyto vozy jsou vhodnější i pro cestování například rodin s dětmi.

Právě tzv. tiché vozy přidává RegioJet na základě poznatků z prvních jízd vlakových spojů na trase Praha – Brno – Bratislava – Lublaň – Rijeka a zpět.

O cestování vlaky RegioJet do Chorvatska je velký zájem – od zahájení provozu odjely z České republiky v minulých dnech již čtyři plně vyprodané spoje. Každý spoj má kapacitu 560 cestujících – z nichž přibližně polovina pak pokračuje návaznými autobusy do cca 30 nejpopulárnějších destinací na chorvatském pobřeží. Celkem RegioJet už prodal na letní cestování do Chorvatska přibližně 40 tisíc jízdenek.

Jízdenky začínají na 590 Kč za jednosměrnou jízdenku pro dospělého ve voze se sedačkami a 790 Kč ve voze s lůžkovými kupé.

Aleš Ondrůj, tiskový mluvčí RegioJet

Ing. Aleš Ondrůj
Manažer komunikace a tiskový mluvčí

Pridajte sa do diskusie!

1 komentár k: RegioJet bude od zítřka jezdit vlaky do Chorvatska denně

Marie Krajíčková zo dňa 10.7.2020 9:15

7.7.2020 byla to SUPER cesta

Reagovať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Zadajte správnu hodnotu *