Váš železničný portál
Registrovať sa

RailPage Vám prináša novinku. Železničný kalendár na rok 2022

Aktuality 20.12.2021 22:07 Mates Pleško Zobrazené: 2264

Vážení čitatelia. Rok sa nám opäť s rokom stretáva a tak nastáva čas vymeniť aj svoje kalendáre za nové. Preto sme sa v redakcii rozhodli, že vám prinesieme možnosť zakúpiť si na rok 2022 kalendár nášho webu RailPage. V kalendári vám prinesiem 13 krásnych snímok vlakov, ktoré pochádzajú z fotoaparátov členov redakcie nášho webu. Každý mesiac unikátna fotografia zapadajúca do daného obdobia, vždy iný rušeň a vlak. Na výbere sme si dali záležať.

Vlaky dávno priťahujú železničných nadšencov svojou rozmanitosťou, krásou, unikátnosťou a najmä dynamikou. Sú stelesnením cestovania, nových zážitkov a dobrodružstiev. Je to presne 11 rokov, kedy vám náš portál priniesol svoj prvý a na dlhú dobu posledný kalendár so železničnou tématikou. Po tejto dlhej dobe sme sa rozhodli, že túto zatiaľ jednorazovú činnosť obnovíme a prinesieme možnosť zakúpiť si náš kalendár aj počas ďalších rokov.

Okrem iného tak máte unikátnu možnosť podporiť chod nášho webu. Prevádzka webu nie je zárobková, ba práve naopak. Financovanie prebieha čiastočne z reklamy a ostatné výdavky sú financované z vlastného vrecka majiteľov webu. Financie z predaja preto plánujeme použiť práve na chod nášho webu.

Titulnú fotografiu kalendára zdobí najnovšia posila v parku ZSSK, jednotka 660.008 zachytená po majestátnymi končiarmi Vysokých Tatier.

 

Kalendár je vytlačený vo formáte A3 na šírku, má špirálovú väzbu a môžete si ho prostredníctvom očka zavesiť na stenu. Vytlačený je z kvalitného fotopapiera v profesionálnej tlačiarni.

Cena kalendára je 15€ + 3€ poštovné a balné. Doručovanie zásielky bude prebiehať prostredníctvom spoločnosti Packeta a bude zaslaná na Vami vybrané výdajné miesto. V prípade objednávky viacero kalendárov vám bude cena poštovného upresnená na základe počtu a váhy. V prípade záujmu o zaslanie kalendára do zahraničia nás prosím rovnako kontaktujte za účelom upresnenia ceny za dopravu.

 

Rok začneme unikátnou fotografiou od Petra Dirgu odklonového vlaku dopravcu RegioJet cez Starú Ľubovňu.

Chýbať nesmie ani najvyhľadávanejší rušeň roka 2021 350.020 v podaní Juraja Strebera


V septembri sa môžete pozerať na EP Cargo Vectrona v podaní Tomáša Pašutha

 

Objednávky

Keďže nie sme e-shop, objednávky budú prebiehať  formou odoslania e-mailu na adresu  plesko.mates@railpage.net alebo formou správy na našej FB stránke či instagrame. Do e-mailu stačí napísať Vaše meno, adresu a telefónne číslo a samozrejme počet kusov tovaru a ich veľkosť. Na základe týchto údajov Vám bude vystavená faktúra. Zásielky budú odosielané prostredníctvom služby Packeta. Odberné miesto si zvolíte prostredníctvom mailovej komunikácie. Po úhrade Vám bude tovar zaslaný na výdajné miesto. Aktuálne máme k dispozícii niekoľko desiatok kusov, ktoré určite stihneme dodať do vianoc. V prípade veľkého záujmu urobíme dotlač a dodacia doba sa predĺži. Vždy budeme o predpokladanom termíne doručenia vopred informovať. Pre tento predaj musia podľa zákona platiť tieto obchodné podmienky a reklamačný protokol. V prípade akýchkoľvek otázok sme Vám k dispozícii na redakčnej e-mailovej adrese.

 

Pridajte sa do diskusie!

1 komentár k: RailPage Vám prináša novinku. Železničný kalendár na rok 2022

Pavol Homola zo dňa 22.12.2021 6:30

Mám záujem o 1 kus kalendára.

Reagovať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Zadajte správnu hodnotu *