Váš železničný portál
Registrovať sa

Railpage.net

Railpage.NET 11.1.2010 20:30 Peter Dirga Zobrazené: 4393

Milí priaznivci železnice,

posledná aktualita na našej webovej stránke má už viac ako dva mesiace, čo je nám naozaj ľúto. Táto situácia je dôsledkom pracovnej zaneprázdnenosti členov doterajšieho redakčného kolektívu. Zároveň nám chýbajú noví zanietení záujemcovia o spoluprácu, ktorí by rozšírili naše rady a dokázali prinášať aktuálne informácie a fotografie na takej úrovni, na akej ste boli donedávna zvyknutí. Pracovné povinnosti v našich zamestnaniach a rodinách nám nateraz nedovoľujú vyčleniť si dostatočný časový priestor na prípravu a spracovanie kvalitných príspevkov.

Railpage si aj napriek tomu udržiava vysokú návštevnosť, čo nás veľmi teší a zároveň zaväzuje, aby sme túto obľúbenú stránku udržali pri živote. Táto webová stránka má naďalej vyššiu návštevnosť ako weby, ktoré za ostatné dva roky vznikli jej ďalším štiepením.

Prekvapuje nás však konanie niektorých redaktorov z „konkurenčných“ webových stránok, ktorí šíria nepravdivé informácie o údajnom zrušení vašej obľúbenej stránky. Chceme vás ubezpečiť, že ide skutočne len o planý poplach a pre nás nepochopiteľný postoj kolegov z našej brandže.

Veríme, že nám aj naďalej zachováte, milí fanúšikovia, svoju priazeň. Pracujeme na tom, aby railpage čo najskôr nadviazala na svoju tradíciu byť kvalitným magazínom o zaujímavom dianí na železniciach u nás i v zahraničí.

Využívam túto príležitosť aj na to, aby som poďakoval kolegom, ktorí donedávna pracovali v redakcii alebo s nami úzko spolupracovali. Taktiež si vážim, že sme na našich stránkach dokázali udržať pozitívnu a radostnú atmosféru. Z tejto stránky neodchádzali invektívy alebo slovné útoky voči železničným fanúšikom ako sme toho neraz svedkami na niektorých slovenských webových stránkach.

V našej redakcii radi privítame nových a kreatívnych ľudí, ochotných prispievať do našich rubrík svojimi článkami fotografiami, komentármi a podobne.

Koho hľadáme?

– ľudí so záujmom o dianie na slovenských, českých a zahraničných železniciach,
– fotografov, ktorí mapujú aktuálne dianie na tratiach a chcú sa podeliť o výsledky svojej práce,
– členov rôznych spolkov, ktorí s láskou opatrujú historické železničné exponáty,
– všetkých, ktorí majú záujem pomáhať pri tvorbe tohto železničného webu

V roku 2010 Vám za celú redakciu želám pevné zdravie, veľa úspechov v práci aj v osobnom živote!

Peťo Dirga
šéfredaktor

Pridajte sa do diskusie!

Žiadny komentár k: Railpage.net

Blooddog zo dňa 30.1.2010 9:06

S informaciou o zruseni prisiel vas byvaly kolega pan Dujnic

Reagovať

rodney001 zo dňa 2.2.2010 20:31

ja som uz myslel ze taka stranka definitivne skapala… ako to vyzera hadky a „slovenska“ povaha niektorych redaktorov vyvolavaju sarvatky a nezhody medzi redaktormi a potom je vysledok taky, ze takmer kazdy redaktor ma svoju vlastnu stranku.Co zeby Dujnic uz s Vami nespolupracoval?Predsa kedysi bol asi tym hlavnym sefom na tej stranke po odchode Andyho,Festa,Duka a inych….
raz darmo ludia sa ucia na svojich chybach, nie aby sa ucili na chybach inych….

Reagovať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Zadajte správnu hodnotu *