Váš železničný portál
Registrovať sa

Prečo si zadovážiť SMART hodinky

Aktuality 1.2.2013 13:08 zuzu Zobrazené: 909

Inteligentné hodinky sa v poslednej dobe stávajú čoraz väčším hitom vo svete elektroniky. Mnohí ľudia ich považujú za neoddeliteľnú súčasť ich outfitu. Prečo je vlastne tento malý kus elektroniky taký žiadaný a aké sú dôvody pre ich zakúpenie?

  1. Všetko o čom potrebujete mať prehľad bude na Vašom zápästí

Hlavné poslanie SMART HODINIEK je priniesť prehľad informácií na Vaše zápästie bez toho aby ste museli vyťahovať mobil z vrecka alebo ho hľadať v kabelke. Informácie o všetkých notifikáciach sa Vám zobrazia na displeji hodiniek. Od teraz nový email, sms, upozornenie zo socialných sietí či udalosť z kalendára neprehliadnete.

  1. Vybavte Váš hovor cez hodinky

Smartky Vám okrem notifikácii z mobilného telefónu oznámia aj prichádzajúci hovor. V´daka integrovanému mikrofónu a reproduktoru si môžete hovor vybaviť v aute pri šoférovaní bez toho aby Vás stihla pokuta. Ak Vás prichádzajúci hovor ruší môžete ho jednoducho odmietnuť. Zabezpečenie hovorov v smartkach funguje aj opačne, môžete ich nielen prijímať, ale aj vytočiť kontakt z Vášho zoznamu. Nastavenie typu zvonenia a hlasitosti sú samozrejmosťou, taktiež môžete hodinky uviesť do tichého módu alebo módu vibrácii

  1. Ovládanie hudby

Potrebujete prepnúť pesničku alebo zmeniť hlasitosť v hudobnom prehrávači ? Žiaden problém, cez smartky tak urobíte rýchlo a jednoducho.

  1. Použitie pri športe ale aj sedavom zamestnaní

Ak patríte medzi ľudí, ktorí si nenechajú ujsť príležitosť pre športové aktivity určite oceníte funkcie ako merač srdcového tepu, krokomer, stopky, atď. Pre ľudí, ktorí majú sedavé zamestnanie smartky ponúkajú funkciu, ktorá monitoruje dobu sedenia a po nastavenom čase Vás upozorní aby ste sa rozcvičili.

  1. Predĺžite výdrž batérie na Vašom smartfóne

Tým, že budete sledovať činnosť Vašich aplikácii prostredníctvom hodiniek značne obmedzíte zapínanie displeja na Vašom smartfóne čo sa odrazí na výdrži batérie.

  1. Ako to funguje

Smart hodinky komunikujú so smartfónom prostredníctvom bluetooth. Stačí teda len zapnúť bluetooth, jednoducho nainštalovať aplikáciu do Vášho telefónu a môžete začať používať všetky výhody smart hodiniek.

Pridajte sa do diskusie!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Zadajte správnu hodnotu *