Váš železničný portál
Registrovať sa

Pravdepodobne Ukrajinca zrazil vlak

Tlačové správy 29.11.2006 15:25 Peter Dirga Zobrazené: 763

 Muža zatiaľ nezistenej totožnosti a veku zrazil v utorok krátko pred pol desiatou večer na stanici v Kvetoslavove osobný vlak idúci z Bratislavy do Komárna.

Muž nemal pri sebe žiadne doklady totožnosti, ľudia z okolia ho poznali pod menom Ivan, ktorý je z Ukrajiny, a asi trištvrte roka býval v podnájme v pivnici domu nachádzajúcom sa na druhej strane železničnej stanice oproti miestu, kde došlo k tragédii. Zrazený muž na následky poranení po prevoze do nemocnice v Dunajskej Strede ešte v noci zomrel.

K osudovej kolízii vlaku s osobou došlo na prvej traťovej koľaji. Muž ležal medzi nástupišťom a koľajou na konci nástupišťa v smere na Dunajskú Stredu, kde ho zachytil zo stanice odchádzajúci vlak, a zranil mu hlavu. Do desiatich minút bola na mieste aj Rýchla zdravotnícka pomoc, službukonajúca lekárka poskytla zranenému prvú pomoc a približne po dvadsaťminútovom ošetrovaní záchranári muža previezli do nemocnice, kde však skonal.

Následne nebohého previezla pohrebná služba do Ústavu súdneho lekárstva na Antolskej ulici v Bratislave. Presnú príčinu smrti by mala určiť súdna pitva. Prípad je v štádiu vyšetrovania príslušníkmi Železničnej polície z Bratislavy.

Zdroj: atlas.sk

Pridajte sa do diskusie!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Zadajte správnu hodnotu *