Váš železničný portál
Registrovať sa

Novinky na railpage.net

Railpage.NET 14.11.2006 0:40 Ján Kandrik Zobrazené: 1179

 Počínaje dnešným dňom boli na RAILPAGE uskutočnené niektoré drobné zmeny. Boli vytvorené dve rubriky „tlačové správy“ a „výluky a mimoriadnosti“. Takisto sme rozšírili možnosti získavania informácii o novinkách pomocou kanála RSS.

Čo v nových rubrikách nájdete? V tlačových správach to budú rôzne info „odinakiaľ“, týkajúce sa železnice. Rubrika „Výluky a mimoriadnosti“ vás bude informovať o tom s akými udalosťami sa môžete stretnúť pri cestovaní vlakom.
Ako ste si asi všimli, tieto rubriky majú iný spôsob zobrazovania. Aby boli oddelené od hlavného obsahu RP, zobrazujú sa v samostatných oknách. Tým vám uľahčujú hľadanie.

Možnosť využitia RSS na RP máte už dlhšiu dobu. RSS kanály pre jednotlivé rubriky nájdete po kliknutí na ikonku   pod názvom rubriky. Táto možnosť bola rozšírená o prehľadový kanál, kde nájdete všetky nové správy na stránke okrem dvoch už spomínaných nových rubrík. Pre tieto si môžete v prípade záujmu sťahovať RSS dáta oddelene „po starom“. Prístup k novému prehľadu správ je z menu položky RSS kanál RP

Pridajte sa do diskusie!

Žiadny komentár k: Novinky na railpage.net

swingo zo dňa 14.11.2006 8:59

Je to prehľadnejšie. Prajem veľa úspechu v rozširovaní stránky. 😀

Reagovať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Zadajte správnu hodnotu *