Váš železničný portál
Registrovať sa

Nákladný vlak odhodil muža

Tlačové správy 5.1.2007 18:24 Peter Dirga Zobrazené: 1121

 Po srážce s vlakem skončil v plzeňské nemocnici dvaašedesátiletý muž. Zraněný se musel podrobit operaci. Jeho stav je vážný. Nehoda se stala v Chodové Plané na Tachovsku v pátek před 13. hodinou. Muž v blízkosti projíždějící soupravy zřejmě zavrávoral a vlak ho odhodil.

PLZEŇ – V bezvědomí, s poraněnou hlavou a hrudníkem byl leteckou záchrankou transportován do plzeňské nemocnice. „Mnohačetná zranění si vyžádala operaci. Jeho stav je velmi vážný,“ potvrdil v pátek odpoledne administrátor nemocnice.

Muž se střetl s nákladní soupravou projíždějící místem ve 12:50. Místní občan se údajně těsně před příjezdem vlaku pohyboval na železničním přejezdu.

„Podle svědků přecházel přejezd v době, kdy už byly staženy závory a zapnuto výstražné světelné znamení,“ uvedl Richard Jandovský, vrchní inspektor ČD, regionálního inspektorátu bezpečnosti železniční dopravy.

„Poté, co přešel, zřejmě zavrávoral. To už ale projížděl vlak, jehož bokem byl odhozen,“ dodal. Nehoda se obešla bez vlivu na železniční dopravu. Případem se zabývá policie.

ZDROJ: novinky.cz

Pridajte sa do diskusie!

Žiadny komentár k: Nákladný vlak odhodil muža

swingo zo dňa 6.1.2007 13:22

Bezpečnosť nebola dodržaná.

Reagovať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Zadajte správnu hodnotu *