Váš železničný magazín
Registrovať sa

Motorové vozy společnosti GW Train Regio na Olympijském festivalu

Česká republikaFotoreportážeReportáže 1.3.2018 0:00 Vojtěch Fajkus Zobrazené: 1328

Motorové vozy společnosti GW Train Regio 95 80 0 628.261-0 a 95 80 0 628.283-4 (a vůz) se vrací ze stanice Krnov do stanice Obrnice. Oba motorové vozy se „zúčastnily“ Olympijského festivalu konaného u příležitosti XXIII. zimních olympijských her v Pchjongčchangu. Oba motorové vozy tvořily vratnou soupravu a vozily návštěvníky mezi stanicemi Krnov a Vrbno pod Pradědem. Dnes se vrátily „domů“ a odvezly ze stanice Krnov přívěsný vůz – ve videu zachyceny ve stanici Olomouc při „úvrati“ a objíždění vozu

Projekt Olympijský festival se vrací do Ostravy už podruhé, byť pod jiným názvem – premiéra tehdejšího Olympijského parku se uskutečnila v rámci olympiády v Riu de Janeiro 2016. Tentokrát v Ostravě a čtyřech lyžařských střediscích Moravskoslezského kraje vyroste zimní areál u příležitosti olympijských her v Pchjongčchangu 2018.

LOKALITA

Hlavním centrem ostravského festivalu bude OSTRAVAR ARÉNA, jedna z největších víceúčelových hal v České republice a zároveň domácí hala hokejového týmu HC Vítkovice Ridera. Na Masarykově náměstí vyroste Korejská vesnička a program zasáhne i do čtyř lyžařských středisek v Jeseníkách a Beskydech – Bílé, Karlova, Kopřivné a Mostů u Jablunkova, kde se mohou návštěvníci věnovat nejen alpskému lyžování a snowboardingu, ale i netradičnímu kitingu či fatbiku.

Orientační plán

 

Pridajte sa do diskusie!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Zadajte správnu hodnotu *