Váš železničný portál
Registrovať sa

Lístky na 2. ročník Retro Expresu Slovenskom v predaji

Tip na výlet 29.1.2023 15:46 tomas_pasuth Zobrazené: 2139

Všechny fotky jsou ilustrační – akce neorganizoval spolek Retro Train

Po úspešnom prvom ročníku Retro Expresu Slovenskom v roku 2022 Vás pozývame na druhý ročník. Trasu sme upravili tak, nech prejdeme nové trate oproti minulému roku.

Predbežná trasa:
Návoz cez noc: Praha – Vrútky
Deň 1: Vrútky – Zvolen – Lučenec – Muráň
Deň 2: Muráň – Medzev – Michalovce – Humenné
Deň 3: Humenné – Prešov – Banská Bystrica
Deň 4: Banská Bystrica – Vrútky – Praha

Oproti minulému roku vystriedame na našej ceste viacero rušňov. Počas nočného návozu (Praha – Vrútky) bude v čele nášho vlaku Bobina E499.0042 spoločnosti IDS Cargo. Nasledujúce 4 dni (Vrútky – Humenné – Vrútky) nás potiahne Bardotka 749.247-3 od Východočeskej Dráhy. Pokiaľ bude predaných minimálne 70 lístkov tak sa do čela vlaku, v úseku Humenné – Snina a späť, postaví aj humenský Sergej 781.312-4. Posledný deň sa od Vrútok ujme nášho vlaku, znova, Bobina E499.0042, ktorá nás dotiahne do cieľa našej cesty – Prahy.

Tento ročník máme aj novinku pre ľudí, ktorí by chceli absolvovať len určitý úsek v príslušnom dni (bez nocľahu)! Takíto záujemcovia sa môžu prihlásiť prostredníctvom e-mailu: retrotrain.info@gmail.com, kde uvedú, ktorý úsek by chceli absolvovať a následne im budú poskytnuté bližšie informácie vrátane cenovej ponuky. V cene budú aj fotozastávky v určitých úsekoch, kde nám to prevádzkové možnosti dovolia.

Tak isto budeme radi, keď nás fotografi, ktorí budú náš vlak fotiť po ceste, podporia ľubovoľnou finančnou čiastkou, po ktorej zaplatení zašleme symbolický fotopas. Pre viac informácii nás kontaktujte e-mailom: retrotrain.info@gmail.com.

Ďalšie informácie

Radenie vlaku Rušeň + 2x WLAB + Bc + RT + WR.
Hygiena a stravovanie Vo vlaku je k dispozícii WC s umývadlom, úžitková voda. V lôžkovom vozni je umývadlo v každom kupé. Občerstvenie je možné si kedykoľvek zakúpiť v reštauračnom vozni počas celej akcie.
Čo je v cene? Celá 4 denná akcia, program konajúci sa vo vlaku, nocľah v spacích vozňoch.
Čo nie je v cene? Strava. V cene nie je taktiež individuálny program mimo spoločný program (vstupné do zámku, múzea, …).
Storno a záruka vrátenie peňazí Platba za lístok je nevratná. Pokiaľ je akcia zrušená zo strany organizátora, je platba za lístok vrátená v plnej výške.

Cenník:
Lôžko v lôžkovom kupé pre 3 – 11 000 Kč
Ležadlo v ležadlovom kupé pre 4 – 8 800 Kč
Ležadlo v ležadlovom kupé pre 6 – 6250 Kč
Celé lôžkové kupé pre 3 – 33 000 Kč
Celé ležadlové kupé pre 6 – 32 000 Kč

Lístky sú k dispozícii na webe: https://retrotrain.cz/produkt/retro-expres-2023/

Pridajte sa do diskusie!

1 komentár k: Lístky na 2. ročník Retro Expresu Slovenskom v predaji

rjay zo dňa 7.2.2023 18:54

Vlak pôjde okolo Košíc 6.?

Reagovať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Zadajte správnu hodnotu *