Váš železničný portál
Registrovať sa

Lacnejšie predvianočné cestovanie

Tlačové správy 23.11.2006 13:43 Michal Smalo Zobrazené: 1064

Železničná spoločnosť Slovensko, a. s. ponúka svojim klientom v previanočnom období možnosť lacnejšieho cestovania, resp. možnosť zakúpenia si jedeného z jej produktov so zľavou. Držitelia preukazov Junior RailPlus, Klasik RailPlus, Senior a majitelia klasických študentských preukazov môžu využiť až 60 – percentnú zľavu na nákup jednosmerného či spiatočného lístka vždy v sobotu (0.00 – 24.00 h) a v nedeľu (0.00 – 12.00 h) v čase od 25. novembra do 17. decembra 2006 na 2. vozňovú triedu všetkých vlakov kategórie Rýchlik (R), Osobný vlak (Os), Zrýchlený vlak (Zr) a Expres (Ex).

Druhou ponukou pre cestujúcich je zľava 20 percent pri kúpe sieťového cestovného lístka Maxi Klasik. Jedinou podmienkou je, že si ho zakúpia v mesiaci december 2006.

S Maxi Klasikom môžete cestovať 365 dní v roku, 24 hodín denne, odkiaľkoľvek a kamkoľvek na Slovensku, nemusíte stáť v rade pred pokladnicou, nemusíte mať pri sebe žiadnu finančnú hotovosť, nemusíte platiť žiadne ďalšie príplatky na vlaky kategórie Rýchlik (R) , InterCity (IC), EuroCity (EC), SuperCity (SC).

Zdroj: ZSSK

Pridajte sa do diskusie!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Zadajte správnu hodnotu *