Vysokorýchlostný vlak ICE v "zeline"
Informácie o fotke:
| Dátum | 15.06.2011 |
| Miesto | Hilbersdorf |
| Vlak | ICE |
| Autor | Thomas Böhme |
| Veľkosť súboru | 423 kB |
| Rozmery | 1024 x 768 px |
| Zobrazené | 3795 |
| Fotoaparát | SONY - DSC-P8 |
| Dátum fotenia | 15.6.2011 12:29 |
| Clona | f/5.6 |
| Expozičná doba | 0.0025 s (10/4000) |
| Ohnisková vzdialenosť | 60/10 |
| ISO | 100 |

Pridajte sa do diskusie!
Žiadny komentár k: Vysokorýchlostný vlak ICE v "zeline"
hmphoto zo dňa 21.6.2011 15:37
Toto veru nevídať každý deň. Tak trochu funny aktualita
milloss zo dňa 22.6.2011 13:12
to by mala byt dizlova jednotka ICE a s tymi suvisi negativna a velmi kratka prevadzka…na DB asi vobec nejazdia, jazdili velmi kratko po vyrobeni a ci niekde este jazdia mimo Nemecka v Dansku ci kde je otazka
Martin Betak zo dňa 23.6.2011 5:45
ICE-T dieslové práveže posledné dva roky (či koľko) jazdia v pravidelnej prevádzke do Dánska, tie problémy ktoré prvotne mali a boli odstavené, boli dodatočne odstránené, nakoľko ich potrebovali na trati, viď druhý časť reportáže o ICE :good: