Váš železničný portál
Registrovať sa

Video: Srážka tramvají v Praze

Plné rozlíšenie v novom okne

Popis:

K mimořádné události došlo dnes mezi zastávkami Nádraží Modřany - Čechova čtvrť. Do pracovního vozu (tzv.mazačky) T3M #5572 narazil vůz Škoda 15T ForCIty Alfa #9220....

Viac fotografií nájdete TU.

Informácie o fotke:

Dátum 26.07.2019
Miesto Praha
Vlak
Autor administrator
Zobrazené 2124

Pridajte sa do diskusie!

4 komentáre k: Video: Srážka tramvají v Praze

Vendelín zo dňa 27.7.2019 8:11

A proč tam ta mazací tramvaj stála? Na nepřehledném místě.

Reagovať

VKerob zo dňa 27.7.2019 11:38

To místo je sice v oblouku ale není v žádném příapadě nepřehledné!!! Ten řidič 15T jezdí snad úplně slepý, nevěnoval se vůbec řízení, další už mně ani nenapadá.

Reagovať

Lukas zo dňa 27.7.2019 12:42

No neviem ci je slepý, lebo podla toho čo videt zo zaberu videa,tak električka sa vyruti tiez v poslednej chvili a teda musel dost dobre reagovat ked stihal ubrzdit aspon podla zaberu ked to vyzera len na „tuknutie“ a teda nie na naraz v plnej rychlosti.
Teda z toho plynie že prave sa musel venovat jazde !!!!!!!!

Reagovať

VKEROB zo dňa 27.7.2019 13:13

Lukas. Máte dobrý postřeh uznávám, ale kdyby se věnoval jízdě tak tu „mazačku“ musel vidět. Kdyby po jejím spatření použil před nárazem nouzové brzdy (magnety), což by jistě učinil, tak u toho bude znít zvonek, tady nic není slyšet až náraz. A tak ještě zbývá technická závada, osobně na ní moc nevěřím. Takže musím zopakovat to co jsem již napsal výše.
Na druhou stranu musím uznat, že řidič nemusel být v těchto vedrech vyspalý a mohl mít okno. Tento úsek z Braníka do Modřan je již takový „odpočinkový“ a pozornost zde logicky ochabuje.

Reagovať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Zadajte správnu hodnotu *