Váš železničný portál
Registrovať sa

Silk Road Traxx Metransu prvý krát v BA

Plné rozlíšenie v novom okne

Popis:

Do Bratislavy sa dnes po prvý krát od aplikovania novej reklamnej fólie pozrel rušeň Bombardier Traxx MS2 186.534. Rušeň patrí leasingovej spoločnosti RailPool, ktorej bol dodaný v roku 2019 a od jeho nasadenia do prevádzky je stabilne prenajatý spoločnosti Metrans. Práve na tento rušeň bol aplikovaný druhý reklamný polep, ktorý odkazuje na novodobú hodvábnu cestu vlakov z Číny do Európy cez Poľsko a zároveň na desiate výročie spolupráce spoločností Metrans a RailPool. Práve na tieto vlaky je primárne rušeň určený, nakoľko je vyrobený v konfigurácii DE-AT-PL-NL-CZ-SK-HU, ktorá je potrebná pre zachádzanie rušňov do prístavu v Amsterdame.

Ako už bolo vyššie spomenuté, rušeň disponuje paketom pre jazdu v Holandsku a primárne je určený na vlaky z Poľska do Holandska. Vidieť ho u nás bolo dnes možné vďaka nutnosti návštevy servisu, ktorá sa deje v depe Bratislava Východné kam rušeň po odstúpení z vlaku ihneď putoval. Častým návštevníkom tak na našich tratiach pravdepodobne nebude.

Dva RailPoolácke Traxxy sa vyhrievajú pred halou depa na Východnom. V popredí Metransácky 186.534 a v pozadí HSL 186.551. Foto: Nikola Kapsamunov

Text: Mates Pleško

Informácie o fotke:

Dátum 08.04.2021
Miesto Devínske jazero/depo Východné
Vlak Nex 43331
Autor Michael Candrák & Nikola Kapsamunov
Zobrazené 1354

Pridajte sa do diskusie!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Zadajte správnu hodnotu *