Váš železničný portál
Registrovať sa

RegioJet vrací do prodeje jízdenky do Lublaně. Současně zavádí tiché vozy ve vlacích do Chorvatska

Plné rozlíšenie v novom okne

Popis:

V souvislosti s opětovným zařazením České republiky na tzv. zelený seznam bezpečných zemí ze strany Slovinska obnovuje dnes vlakový dopravce RegioJet plný prodej jízdenek z a do slovinské metropole - Lublaně. Jízdenky tak je možné opět v plném rozsahu rezervovat pro cesty oběma směry.

Přestože největší část cestujících směřuje do a z chorvatské Rijeky – zájem je také o cestování do a z slovinské metropole Lublaně, kde RegioJet doposud prodal více než tisícovku jízdenek. Rezervací jízdenky do Lublaně cestující zároveň potvrzuje, že se 14 dnů před cestou nezdržoval nebo nebude zdržovat v některé z oblastí, kde by pobyt zakládal povinnost cestujícího nastoupit po příjezdu do Slovinska do dvoutýdenní karantény.

Od pátku pojedou spoje do Chorvatska denně - novinkou jsou tzv. tiché vozy

Od tohoto pátku začnou navíc vlakové spoje do Chorvatska a Slovinska jezdit denně. RegioJet v těchto spojích plánuje nabídne více míst na rezervaci přepravy kol do Rijeky a také tzv. tiché vozy pro ty cestující, kteří si chtějí během cesty odpočinout a nechtějí být jakkoli rušeni.

Právě tzv. tiché vozy přidává RegioJet na základě poznatků z prvních jízd vlakových spojů na trase Praha – Brno – Bratislava – Lublaň – Rijeka a zpět.

O cestování vlaky RegioJet do Chorvatska je velký zájem - od zahájení provozu odjely z České republiky a Slovenska v minulých dnech již tři plně vyprodané spoje. Každý spoj má kapacitu 560 cestujících - z nichž přibližně polovina pak pokračuje návaznými autobusy do cca 30 nejpopulárnějších destinací na chorvatském pobřeží.

Aleš Ondrůj, tiskový mluvčí RegioJet

Informácie o fotke:

Dátum 08.07.2020
Miesto
Vlak
Autor RegioJet
Zobrazené 2490

Pridajte sa do diskusie!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Zadajte správnu hodnotu *