Váš železničný portál
Registrovať sa

Online poloha Vectronov BUDAMAR GROUP

Plné rozlíšenie v novom okne

Popis:

V nedávnej aktualite sme vás informovali o fotosúťaži, ktorú organizuje BUDAMAR GROUP a ku ktorej priložila ruku k dielu aj naša redakcia. Súťaž je v plnom prúde, snehu nikde a Vectrony brázdia trate krížom krážom po Európe. Jednu zaujímavú aktualitu vám prinesieme aj v najbližších dňoch, ale o tom potom.

Natrafiť na jeden z Vectronov vôbec nemusí byť jednoduché, obzvlášť ak ich je ,,iba'' 5 a jazdia na Slovensku, v Česku, Poľsku, Nemecku a Maďarsku. A preto sa BUDAMAR GROUP po našom doporučení a aj na základe postrehov fanúšikov rozhodol pre všetkých súťaživiachtivých fotografov sprístupniť online polohu svojich rušňov. Budete tak mať dokonalý prehľad o tom, kde sa ktorý rušeň nachádza a mať tak lepšiu šancu si naplánovať vyhotovenie súťažnej fotografie. A nielen to. Všetky rušne prejdú očistnou kúrou, aby sa na fotografiách pekne vynímali.

Online polohu môžete sledovať prostredníctvom tohto odkazu: https://www.positrex.eu/public/linkToPosition/map.htm?URL=tuzidpv88hqk&fbclid=IwAR3hafj-9lqkGn896v4dSw-puVg3pe77mgSMvDBInNuw46vFl7Z5KOP9KSI

Text a úvodná foto: Mates Pleško

Informácie o fotke:

Dátum 23.11.2020
Miesto
Vlak
Autor Mates Pleško
Zobrazené 2662

Pridajte sa do diskusie!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Zadajte správnu hodnotu *