Váš železničný portál
Registrovať sa

Odrieknutie IC 44 v úseku Bratislava-Petržalka – Wien Hbf

Plné rozlíšenie v novom okne

Popis:

IC 44 (Košice 07:11 - Wien Hbf 13:22) odrieknutý v úseku Bratislava-Petržalka - Wien Hbf . Náhrada: REX 7636. IC 45 (Wien Hbf 14:37 - Košice 20:42) odrieknutý v úseku Wien Hbf - Bratislava-Petržalka.

Podľa informácie od okoloidúceho odmietol rakúsky rušňovodič prebrať rušeň pre nefungujúce nastavenie sedadla rušňovodiča.

Informácie o fotke:

Dátum 18.07.2020
Miesto Bratislava - Petržaka
Vlak IC 44
Autor Patrik Hrubý
Zobrazené 2119

Pridajte sa do diskusie!

5 komentárov k: Odrieknutie IC 44 v úseku Bratislava-Petržalka – Wien Hbf

Pilkus zo dňa 19.7.2020 6:43

Rakúsky rušeň je schopný prevádzky iba keď funguje absolútne všetko.
Slovenský je schopný kým sa ešte aspoň trošku pohybuje.

Na všetkých čo nechápu postup pána rušňovodiča z AT mám prosbu :
1. sadnite si do kanclíka, nastavte si stoličku úplne ideálne, tak aby sa vám dobre makalo na PC. Sedí sa vám pohodlne, na vsetko dosiahnete, nepociťujete žiadny diskomfort ? Super.
2. teraz si stoličku dajte 20 cm dole, 10 cm dozadu a podložte si ju tak aby ste dosiahli bočný náklon sedacej časti (nemusí byť nejaký veľký, 5° postačí), opierky rúk si pridvihnite o 5 cm. Seďte takto tri hodiny a plne sa sústreďte na vykonávanú prácu. Po troch hodinách si zavolajte firemnėho technika aby vám opravil stoličku. Po jeho príchode vypíšete siahodlhé litánie v ktorom popíšete aký je problėm so stoličkou. Na toto litánie vám technik napíše že na takė bezvýznamnė prkotiny ako je stolička nemá náhradnė diely ani čas. Odíde do bufetu.
3. Objednajte sa na ortopédiu a FRO, pretože vás začnú bolieť ‘kríže’.

Bravó, pán majster !

Reagovať

Miloš zo dňa 19.7.2020 10:45

Naozaj dobre urobil! Nechápem to. Pri tých miliónoch čo sa platí za prenájom a „údržbu“ tých rušňov by mala byť takáto porucha odstránená do hodiny. A nie že sa kôli tomu odriekne vlak! Taká pokuta prenajímatelovi že až. Ale to by sme nemohli byť na slovensku že! A na riaditeľstve zssk nemať dvoch teplých šašov!

Reagovať

dodojozef@imarknet.com zo dňa 19.7.2020 11:26

Dobrý deň pán Miloš prenajímateľ nemusí byť na vine ale kto robil poslednú údržbu . U nás na Slovensku má licenciu na rušne Vectron Ž.O.S. Vrútky. Ale je to smutné že zas si to odniesli cestujúci a nie ľudia ktorý sú zato zodpovedný.

Reagovať

Miloš zo dňa 20.7.2020 16:33

Dobrý deň. No keď sa robila posledná údržba tak to ešte mohlo byť v poriadku. A za stav nesie zodpovednosť prenajímateľ. Ale dnes som si všimol že sa to opravilo tak po slovensky, presunom rušňa na RR. Aby sa k tomu rakúsky rušňovodič už nedostal 😄

Reagovať

dodojozef@imarknet.com zo dňa 20.7.2020 19:41

Dobrý podvečer páni budeme si musieť zvyknúť že doba ide dopredu a čo nás môže tešiť najmä naší riadiaci pracovníci to budú musieť pochopiť ako prvý.

Reagovať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Zadajte správnu hodnotu *