Váš železničný portál
Registrovať sa

Gorila 350.015 na skúšobnej jazde

Plné rozlíšenie v novom okne

Popis:

V utorok sa konala skúšobná jazda Gorily 350.015, na ktorej bola vykonaná EH oprava v ŽOS Vrútky, o tom sme vás už informovali. Skúšobná jazda však bola vykonaná netradične počas jedného dňa na oboch napájacích sústavách. Gorila bola z Vrútok dopravená do depa Bratislava Východné v nedeľu 28. 1. na vlaku RR 716. Už to vyvolalo mnohé otázky, nakoľko nikto nezachytil, že by sa konala skúšobná jazda pod jednosmernou sústavou.

Skúšobná jazda sa nakoniec konala na trase Bratislava - Leopoldov - Púchov - Lúky pod Makytou, odkiaľ sa pokračovalo s mašinkou do Vrútok. Takto sa rušeň previezol pod oboma sústavami a skúšobná jazda dopadla úspešne. Gorilu teraz čaká administratívne prevzatie vo Vrútkach do stavu ZSSK.


V predošlej aktualite bolo uvedené, že táto Gorila bude mierne odlišná od jej kolegýň v rovnakom kabáte. Na Gorilu boli v ŽOSke navarené držiaky tabuliek a tak sa predpokladalo, že 015tka miesto nálepiek obdrží práve tabuľky. To však nieje pravda a aj na tejto mašinke bude jej číslo označené bielymi nálepkami. Zmysel navarenia držiakov preto ostáva neznámy.

Informácie o fotke:

Dátum 02.02.2021
Miesto
Vlak skúšobný
Autor mato92
Zobrazené 1909

Pridajte sa do diskusie!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Zadajte správnu hodnotu *