Váš železničný portál
Registrovať sa

ET21 CTL Logistic na Slovensku !

Plné rozlíšenie v novom okne

Informácie o fotke:

Dátum 24.05.2010
Miesto Plaveč
Vlak súkromný
Autor Creator(Z)
Zobrazené 5555

Pridajte sa do diskusie!

Žiadny komentár k: ET21 CTL Logistic na Slovensku !

Michal Repko zo dňa 24.5.2010 16:00

pekná aktualita…

… len pozerám, že od kedy došlo k transformácií železníc aj u našich susedov v Česku, tak si ľudia začali mýliť skratky súkromných dopravcov… 😉

SŽDS – Súkromná železničná dopravná spoločnosť
SŽDC – Správa železniční dopravní cesty

Reagovať

Creator zo dňa 24.5.2010 17:06

stáva sa 😳

Reagovať

BonoVox zo dňa 24.5.2010 17:55

Dodám , že to bolo HDV 121 004 a ťahalo cisterny

Reagovať

Adam zo dňa 24.5.2010 18:02

Ale ja vidím na foto rušen ET 21 nie ET 41…

Reagovať

kovac zo dňa 24.5.2010 18:47

Mysxo_SN:
SŽDS nie je Súkromná železničná dopravná spoločnosť ale Slovenská železničná dopravná spoločnosť :byebye:

Reagovať

Garin zo dňa 24.5.2010 20:34

Veci sa uviedli na správnu mieru, aj vďaka promptným poznámkam diskutujúcich.

Rád by som však poďakoval autorovi snímky, že ju poslal na railpage. Budeme sa tešiť na ďalšie fotografie.

🙂

Reagovať

Michal Timko zo dňa 25.5.2010 0:50

vlakove bolo 121 a za nim zdalo sa mi ze 740.742-2 a tie kotliky co mala za sebou bolo dost biedne max neprehanam 10 kotlov…….foto ne mam lebo oslavy maturi su oslavy !!! 😀

Reagovať

favoritPO zo dňa 25.5.2010 5:42

V cisternach bol metanol ktory pokracoval dalej cez PPS Čaňa do Madarska , prepravovalo sa to v useku Plaveč – Kysak na dvakrat kôli normativu hmotnosti pre rušen 121.004 , v Kysaku sa to opät pospajalo 🙂

Reagovať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Zadajte správnu hodnotu *