Váš železničný portál
Registrovať sa

840.005 + 840.003

Plné rozlíšenie v novom okne

Informácie o fotke:

Dátum 8.7.2007
Miesto Levoča
Vlak 30190
Autor jožo pilko
Zobrazené 3626

Pridajte sa do diskusie!

Žiadny komentár k: 840.005 + 840.003

Palo zo dňa 4.9.2007 6:41

Tak toto je naozaj veľmi pekné foto, len tak ďalej!

Reagovať

favoritPO zo dňa 4.9.2007 7:09

Krásny bočák….., tie oblaky nemaju chybu 🙂

Reagovať

kubicek zo dňa 4.9.2007 8:42

Za hezkou krajinku 3-4*, za napůl neviditelný vlak 0*, takže to máme průměr 2*. Navrhuji ke skupině fotek „staniště lokomotiv“ přiřadit „střechy vlakových souprav“ 😕

Reagovať

pospec zo dňa 4.9.2007 10:16

Bohuzel (stejne jako u predchoziho snimku) – malo spodku, moc vrchu. Je to skoda, mista na obou snimcich jsou krasna

Reagovať

pilkus zo dňa 4.9.2007 10:49

priatelia cechovia. patrim k rozsirenej skupine cholerikov = rychlo sa nahnevam a rychlo vychladnem. a teraz som v prvej faze. mozete mi s vasimi recami vyliezt ….
tuto fotku pochvalil majster pavol. a uz som v druhej faze. zdravim zelpage a uchylne pravidla

Reagovať

kedomov20 zo dňa 4.9.2007 10:54

Veľmi pekný obrázok.Hodnotím vynikajúco,už len preto,že jazdy vlakov na tejto trati sú raz ročne ako atrakcia.Autor,určite chcel vyzdvihnúť malebnú krajinu v týchto končinách.Zrušiť trať pre osobnú dopravu do okresného mesta,chce určitú dávku drzosti..

Reagovať

pekar zo dňa 4.9.2007 11:40

Moc pěkná fotečka , hlavně vyniká krajina , takže za plný počet…

Reagovať

mr.lenin zo dňa 4.9.2007 12:00

Aj podľa mňa je záber zaujímavý a vydarený. Nezáleží na tom, či je vidno celý vlak, resp., koľko presne cm je súprava nad spodným okrajom fotky. Ide o celkový dojem z foto a ten je príjemný, takže aj odomňa za plný počet :byebye:

Reagovať

kubicek zo dňa 4.9.2007 12:01

pilkus: To chce klídek :byebye: Prostě se mi nelíbí, že spodní část vlaku je zakrytá. Nic víc. Ledaže by to byla fotky pěkné krajinky, kde je náhodou jako vedlejší objekt zachycený vlak, ale pak bych tu fotku nepojmenovával 840.005 + 840.003. Netuším, proč do toho taháš ŽP, to je v poslední době na různých serverech docela v módě… A už vůbec mi nedochází, proč do toho taháš národnost.

Reagovať

kotva zo dňa 4.9.2007 12:21

Pekná fotečka,už len nájsť takéto miesto dá hodne námahy. Podľa mňa fotka vlaku by nemala byť len HDV + súprava, ale patrilo by sa to všetko zasadiť do nejakej peknej krajiny, to je moj názor a preto foto hodnotím za 6. To, že nie je vidno spodok vlaku, to mi nevadí. Spodok vlaku možem obkukovať na hocktorej inej fotke na tomto alebo inom portáli, ale to že vidím vlak zasadený v takej peknej krajine, to sa tu ani niekde inde tak často nevidí. Preto klobúk dole.

Reagovať

pilkus zo dňa 4.9.2007 12:41

ad kubicek : narodnost lebo mate inu mentalitu. vsetko viete lepsie aj to ako ja mam pomenovat svoju fotku. (pozn. autora polovica rodiny mojej zeny je z ciech, viem o com hovorim)

Reagovať

pilkus zo dňa 4.9.2007 12:43

kotva : ty beťár jeden. nevlastníš náhodou podobný kúsok, fotený o 10 m vyššie ?!? teším sa na skoré stretnutie !!

Reagovať

pilkus zo dňa 4.9.2007 12:45

a prečo sem taham uchylne pravidla zelpage vsetci okrem teba chapu.
mozno dozrel cas na malu revoluciu aj tu. aj ked uz sa tu zacali vo vacsej miere zjavovat aj celovky a bokovky……aj zelinove fotecky,…

Reagovať

pekar zo dňa 4.9.2007 12:50

Jsem to nějak nepochopil…Patří sem fotky jen vlaků nebo celé železnice? 😕

Reagovať

kubicek zo dňa 4.9.2007 12:53

pilkus: Bez komentáře, evidentně to nemá cenu :pipi: Přeji hodně dobrých fotek, Tvé dosavadní dávají velkou naději do budoucna.

Reagovať

kubicek zo dňa 4.9.2007 13:05

pekar: Přesně o to tu jde. Jenže já z té železnice vidím akorát střechu a okna… Strohé fotky vlaků „ve slavobráně od patky sloupu“ taky nemám rád, vlak by měl být pokud možno zasazen do pěkné krajiny, ale měl by tam být pokud možno nějak vidět. Přece jen se jedná o hlavní nebo aspoň kodominantní motiv fotky.

Reagovať

pekar zo dňa 4.9.2007 13:50

Ale mi tahle fotka příjde jako ukázka železnice v přírodě..Právě že železnice není jenom vláček….

Reagovať

kubicek zo dňa 4.9.2007 14:00

😕 😡 👿 :hammer: :hammer: :hammer:

Reagovať

kotva zo dňa 4.9.2007 14:37

no náhodou vlastním. A to stretko, najbližšie plánujem vyraziť do ZV na grand prix a teraz po víkendoch a voľných dňoch mám v pláne pofotiť okolo
lipian smer na pusté Pole, sú tam super fleky.

Reagovať

da001 zo dňa 4.9.2007 17:26

Pánové, musíte (me) se smířit s tím, že mistr kubíček je odkojen na želpage, tudíž se mu naše fotky NIKDY nebudou líbit. 😉

Reagovať

Duko zo dňa 4.9.2007 18:03

Ale no tak páni
náš názor som napísal síce o fotku nižšie, ale prekopírujem ho aj sem:
RP nemá a nebude mať šablónu na to, aké fotky prejdú a aké nie. Prejde každá kvalitná fotka, ktorej autor zachytil a zdokumentoval stiuáciu, či prostredie v ktorom sa vlak v danú chvíľu pohyboval. A na to skutočne netreba dokonalú situáciu, ktorú odporúčajú na iných stránkach a na ktorú naráža kolega Pilkus (mimochodom veľmi talentovaný fotograf). Toto je jeden z atribútov našej stránky, ktorým sa odlišujeme od ostatných, pretože našim cieľom nie je konkurovať, ale vyplniť dieru, ktorá na železničnom internetovom svete vznikla. Ak máte záujem o technickú fotografiu danej rady rušňov, odporúčam encyklopédiu ktorá vzniká na našej stránke a pozývam vás všetkých na spoluprácu. Radi vám poskytneme priestor na prezentáciu vašej tvorby. 😉 :byebye:

Reagovať

Boris33 zo dňa 4.9.2007 19:49

Nadherná fotky! Klobuk dole pre fotografistom! Teraz v sobtu som bol v tatrach a mam nafotene take podobne fotečky 🙂 CAWES!

Reagovať

pilkus zo dňa 5.9.2007 4:39

ja sa úprimne ospravedlňujem za svoje kecy o bratoch spoza rieky moravy. zdá sa že som kolegu kubíčka príliš zovšeobecnil. zabijem sa keď som nervák ?!?

Reagovať

kubicek zo dňa 5.9.2007 6:52

Vida, kolik jedna lehká kritika vzbudila ohlasů 😆 Já to fakt nemyslel zle, ale svůj postoj jsem už myslím vysvětlil dostatečně. Ad kolega hyvrysák – odkojen ŽP určitě nejsem, byť tam pár fotek mám. Ale určitá pravidla by nastavena být měla v každé galerii, aby to nedopadlo jako na foto.vlakpage.cz. A to, že se podle jmenované fotogalerie musí fotit výhradně z úhlu 30° do slavobrány, to už je podle mě dost velká demagogie, kterou by si odpůrci ŽP mohli odpustit, protože tím dost znevažují své další argumenty. Zde jsou pravidla nastavena jinak, což já respektuju, ale neznamená to přece, že se nemůžu věcně vyjádřit k tomu, co mi na fotce vadí, ne? K mnoha fotkám tu mám výhrady, ale zase beru, že je to velmi dobrá šance pro začínající fotografy. No a ti se budou zlepšovat ne tím, že jim zde budou všichni všechno chválit, ale že se bude diskutovat, co by se příště dalo udělat lépe, ne? Čímž netvrdím, že vždycky když přijde nějaký Kubíček a začne kafrat, že musí mít nutně 100% pravdu (ostatně proto říkám „diskutovat“) :byebye: Přeji pilkusovi a dalším mnoho hezkých fotek.

Reagovať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Zadajte správnu hodnotu *