Váš železničný portál
Registrovať sa

183.038

Plné rozlíšenie v novom okne

Informácie o fotke:

Dátum 29.8.2012
Miesto Krpeľany
Vlak Nákladný ZSSK Cargo
Autor hmphoto
Zobrazené 2427

Pridajte sa do diskusie!

Žiadny komentár k: 183.038

362.005 zo dňa 11.9.2012 16:54

Tá 136-ka Ti teda lepšie vyšla kámo!

Reagovať

hmphoto zo dňa 11.9.2012 19:50

Plne s tebou súhlasím, toto bola prvá foto v poradí z tohto miesta. Slnko bolo práve pri prechode šesťkoláka schované ale na Veľkú Fatru už svietilo.

Reagovať

Juraj Streber zo dňa 11.9.2012 20:14

táto fotografia sem podľa mňa nepatrí :-C

Reagovať

hmphoto zo dňa 11.9.2012 21:40

Ajaj a tu je ta kontra produktívnosť konštruktívnej kritiky, ktorá nebola prijatá správne. Ak sa mýlim tak ma oprav. Určite to vieš napísať aj inak. Mne to teraz nevyznelo inak ako najlepšou obranou je útok. Juraj buď konkrétnejší, prečo? Ja som nerozhodol o jej zverejnení. Iba som ju poslal na server. Rozhodovali kompetentní na základe stanovených pravidiel dané webom. Citujem tvoje slová dnes resp. včera napísané „každému sa páči niečo iné. koľko ľudí, toľko chutí :)“

Trošku sebakritiky k mojej foto:
1. Nepáči sa mi jej ostrosť, resp. neostrosť. Čo je dôvodom som popísal už skôr pri jednej z mojich foto, kde to bolo vytknuté. Pracujem na náprave a dúfam, že sa za pomoci šikovných rúk odborníka a nejakých tých € možno podarí docieliť lepšiu kvalitu ostrosti obrazu.
2. Tesnosť stožiarov v pravom okraji foto. Možno keby som podišiel viac vľavo bol by to iný lepší pohľad. A aj keby tam boli dalo by sa to orezať. Orezanie v tejto podobe mi prišlo kontraproduktívne a foto by to nepomohlo.
3. Farebnosť a kontrast hlavne na bočnici šesťkoláka. Z časti to bolo spôsobené ako som písal vyššie. Po postprocese (čím som si myslel, že to vylepším) na monitore môjho NB sa mi bočnica nezdala až taká tmavá. Verím tomu, že každý monitor to zobrazuje inak.

To je všetko, touto cestou chcem apelovať na návštevníkov webu RP, kľudne pokiaľ zdieľate či už pozitívny alebo negatívny názor k mojim foto sem s ním. Budem veľmi rád pokiaľ mi k nim napíšete prečo sa vám páči resp.nepáči to alebo ono. Určite ma to posunie ďalej.

Ďakujem a prajem pekný deň alebo večer.

Reagovať

Garin zo dňa 11.9.2012 23:47

Ďalšia štýlovä fotka, blahoželám, vampi 🙂 🙂 🙂

Každý má svoj spôsob videnia a cítenia sveta a teda aj železnice. Experimenty stredný prúd fotografov nerád vidí. Kto však nestagnuje, experimentuje…

Prajem naďalej dobrý vietor do plachiet a teším sa na veľa nových fotiek.

Pekný deň všetkým!

Reagovať

742.286 zo dňa 12.9.2012 18:25

Ľaľa , štiepka ešte chodieva ? 😆

Reagovať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Zadajte správnu hodnotu *