Váš železničný portál
Registrovať sa

Berlín INNOTRANS 2006

Zahraničie 6.11.2006 17:21 Peter Zobrazené: 2454

 Už dlhšiu dobu som aj s partiou kamarátov – železničiarov chystal nejaký výlet do zahraničia. Voľba padla napokon na návštevu Berlínského Innotrans-u, kedže je to najväčšia výstava železničnej techniky na svete. Po vybratí vhodného spoja a vybavení cestovných dokladov sme stanovili dátum odchodu na 19. september 2006.

Naša cesta viedla cez Prahu, Domažlice, Furth i Wald a Norimberg do Berlína. Vo Furth i Wald sme prepriahali a potom už „leteli“ do Norimbergu.

V Norimbergu ešte jeden prestup a ráno sa už budíme v tom „najkrajšom“ čo momentálne DB ponúka, a to Berlin Hbf. Bez preháňania musím konštatovať, že tá stanica je veľmi pekná.

Po rannom „kŕmení“ našich žalúdkov sme už zamierili našu pozornosť na presun smer výstavisko Messe Berlín. Keďže vstupenky sme už mali zakúpene, tak sme sa mohli smelo pretlačiť cez dav ďalších, podobne vzrušených, nedočkavcov. Do vnútra výstaviska nás čakala ešte povinná kontrola vstupeniek…. a sme tu. Všetky zaujímavosti a celé dianie, si môžete pozrieť v galérii k článku. Prajem príjemné pozeranie!

Pridajte sa do diskusie!

Žiadny komentár k: Berlín INNOTRANS 2006

Msnake zo dňa 6.11.2006 17:42

Zaujímavá reportáž Bocco vydím že sa stále zlepšuješ 😀

Reagovať

Peter Vlcek zo dňa 6.11.2006 18:12

Bocco!!!Super,mas dobre clanky aj foto k nim,len tak dalej 😆 Uz sa teraz tesim na tvoju dalsiu reportaz!!!! 😀

Reagovať

Ľuboš Dirga zo dňa 6.11.2006 19:01

Pripajam sa, fakt vydarena reportaz.

Reagovať

Andy zo dňa 7.11.2006 15:10

Strojarsky veltrh v Brne si ciastocne moze brat priklad zo svojho nemeckeho big brothera.
dakujem, za peknu reportaz, je to super, lebo ziadna slovenska stranka nepriniesla informacie o tejto urcite krasnej vystave.

Reagovať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Zadajte správnu hodnotu *