Váš železničný portál
Registrovať sa

Arash napodobnil Jamesa Bonda

Slovensko 22.5.2006 6:10 Juraj Streber Zobrazené: 1605

Scénou ako vystrihnutou z akčného filmu odštartoval na popradskej železničnej stanici druhý deň nakrúcania videoklipu k spoločnej pesničke Chori chori švédskeho speváka Arasha a jeho kolegyne Aneely Škripot bŕzd, rinčiace sklo, odskakujúci policajti, kukláči so samopalmi v rukách a tajomná žena s kufríkom, unikajúca svojim prenasledovateľom.

Krkolomné kúsky kaskadérov prilákali na pľac už zrána desiatky zvedavcov, ktorí útek Aneely a Arasha sledovali so zatajeným dychom.

„Je úžasné pozorovať profíkov v akcii,“ netajil sa malý fanúšik Arasha. Ten sa na pľaci objavil už zrána, rozdávajúc úsmevy na všetky strany. Krkolomné scény prenechal dublérom a radšej dal prednosť rozhovorom okolostojacimi a pózovaniu s Aneelou.

„Je to naozaj cool, pripadám si ako James Bond. Cítim sa taký silný, že by som mohol vraziť aj dvadsiatim naraz,“ žartoval Arash. „V skutočnosti to tak nie je, ale mám rád, keď sa niečo deje, a teším sa na to,“ prezradil krátko pred nakrúcaním jednej z akčných scén v Spišskej Sobote.

V nej spoločne s Aneelou unikal pred špeciálnym komandom v starom mercedese. „Milujem akciu, v klipe nie sme nijako obmedzovaní, predvádzame tu naozaj bláznivé kúsky,“ tešila sa aj speváčka. „V jednej zo scén robím aj nejaké saltá, bude tam aj zopár sexi prvkov.“

„Bondovka“ v hlavných úlohách s Aneelou a Arashom je podľa slov Adnana Hamziça zo zastrešujúcej reklamnej agentúry „dosť komplikovaný príbeh“. Obaja stvárňujú kladných hrdinov, ktorí spoločne unikajú pred „neidentifikovateľným špeciálnym komandom“.

Režisérom klipu je Švéd Fredrik Callinggaard, ktorý má na svojom konte videoklipy pre hviezdy ako Madonna, Cher, Depeche Mode, Peter Gabriel či Kylie Minogue.

Mal by byť hotový do polovice júna a náklady na jeho výrobu sa vyšplhajú do neuveriteľných 300-tisíc eur, čo je v prepočte približne 12 miliónov korún.

Zdroj: SME

Pridajte sa do diskusie!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Zadajte správnu hodnotu *