Váš železničný portál
Registrovať sa

380.017 s polepem Kometa Expres

AktualityČeská republika 13.11.2017 17:12 Peter Dirga Zobrazené: 8423

V pátek 22. prosince, vyrazí z Brna speciální modrobílý vlak KOMETA EXPRES, který doveze hokejisty Komety, fanoušky i stovky děti z jižní Moravy do hlavního města. Tam Brňané v multifunkční O2 areně vyzvou v utkání 32. kola Tipsport extraligy pražskou Spartu. Po utkání vlak zamíří zpátky do Brna. Pro tuto příležitost byla vybrána lokomotiva 380.017, na kterou byl aplikován polep Kometa Expres

Focené dnes v 13:45 v DKV Praha Vršovice. Autor: Martin Vlasák

Focené dnes v 13:45 v DKV Praha Vršovice. Autor: Martin Vlasák

Focené dnes v 13:45 v DKV Praha Vršovice. Autor: Martin Vlasák

Focené dnes v 13:45 v DKV Praha Vršovice. Autor: Martin Vlasák

Focené dnes v 13:45 v DKV Praha Vršovice. Autor: Martin Vlasák

Focené dnes v 13:45 v DKV Praha Vršovice. Autor: Martin Vlasák

 

 

Děti i fanoušci tak dostanou nezapomenutelný vánoční dárek. „Smutný podtext tohoto jinak nádherného projektu zní – proč máme brněnské děti vozit do multifunkční arény v Praze, když bychom ji mohli mít tady? Je jasné, že Brno takovou halu potřebuje,“ říká Libor Zábranský, majitel Komety Brno, jenž stojí za projektem modrobílého vlaku. KOMETA EXPRES, který v předvánočním čase vyjede na svoji první cestu, bude součástí pravidelných linek Českých drah i nadále. Cestující se v něm budou moci svézt právě na trase Brno – Praha.

Více informací přineseme již brzy, sledujte webové stránky a sociální sítě Komety!

 

 

Soutěžte o jízdenky a vstupenky!

KOMETA EXPRES vyjede z Brna do Prahy 22. prosince 2017. Chcete i Vy získat pro sebe a Váš doprovod jízdenku + vstupenku? Potom není nic jednoduššího, než se zúčastnit naší soutěže. Každý zápasový zpravodaj PUK je opatřen soutěžním číslem. Získejte svůj PUK a pak už jen v průběhu utkání a přestávek pozorně sledujte multimediální kostku pod stropem DRFG Areny. Budete-li mít štěstí při losování a na obrazovce se objeví Vaše výherní číslo, jedete s Kometou do Prahy!

U VIP vstupu (na venkovním ochoze z ulice Poříčí) Vám bude po předložení výherního čísla předán voucher na tuto speciální předvánoční jízdu.

Za fotografie pre Railpage.net ďakujeme: Martin Vlasák

Pridajte sa do diskusie!

2 komentáre k: 380.017 s polepem Kometa Expres

Petr Vozdecký zo dňa 19.12.2017 0:55

Dobrý den,

jsem televizní produkční a v pátek 22.12. točíme dokument o jízdě tzv. Kometa Expresu, tedy zvláštního vlaku od brněnského Ronda (tedy nastupovat se do vlaku bude skutečně na vlečce do BVV na ul. Křídlovické přímo před arénou!).
Pro potřeby dokumentu budeme mít dostatek záběrů z přípravy před odjezdem, příjezdu do Prahy a z jízdy v interiéru vlaku, je ale komplikované pořídit záběry (nemám na mysli primárně fotografie) z exteriéru, tedy jízdy, průjezdu vlaku intravilánem (nádraží) či volnou krajinou. Hledám tedy někoho, kdo si jízdu tak jak tak nenechá ujít a zdokumentuje si ji, komu bych mohl nabídnout za jeden technicky a obsahově kvalitní záběr drobný honorář (nepůjde o tisíce, vše v závislosti na kvalitě a rychlosti dodání). Předpokládám, že i vagony expresu budou mít nějaký speciální brand, tedy že nejen lokomotiva bude polepena.

Pokud chcete bližší info ke zmíněnému záměru získání záběrů, můžete mi psát na info[]pxpro_cz

S díky a s pozdravem

Petr Vozdecký

Reagovať

Miroslav Čekal zo dňa 22.12.2017 8:12

Zajímala by mě trasa tohoto vlaku z Brna do Prahy

Reagovať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Zadajte správnu hodnotu *