Váš železničný portál
Registrovať sa

Railpage.net oslavuje 10. výročie!

AktualityNajobľúbenejšie článkyRailpage.NET 27.1.2016 22:32 administrator Zobrazené: 2650

Váš a náš internetový sprievodca svetom železnice – Railpage.net – oslavuje v roku 2016 už svoje desiate výročie! Počas fungovania portálu sme spolu s desiatkami spolupracovníkov priniesli tisícky článkov a reportáži, zaznamenali tisíce fotografii a strávili spolu s vami nespočetné množstvo času pri témach blízkych železnici a svetu okolo nej – a to nielen vo virtuálnom svete. Za dekádu sa na železnici udialo množstvo zmien a vymenovanie len tých najdôležitejších by zrejme zabralo nie málo priestoru. A všetko nasvedčuje tomu, že na zmeny a novinky bude bohaté aj nadchádzajúce obdobie. S cieľom prinášať aktuálne informácie v textovej a obrazovej forme aj v nasledujúcej desaťročnici nášho portálu, prichádzame so zásadnou novinkou. Po mesiacoch vývoja a optimalizácie spúšťame nový dizajn stránok, ktorý veríme, prinesie Vám, našim čitateľom, ešte väčšiu radosť z ich návštevy. Nový web prináša okrem výrazne zmeneného vzhľadu aj množstvo nových funkcií, ktoré si časom určite obľúbite. Pre používateľov, ktorí sa neradi registrujú, alebo zabúdajú svoje heslá, tu máme prihlasovanie pomocou účtu Facebook.

Logo

Keďže si vás ako svojich návštevníkov úprimne vážime, chceli by sme aj vás zapojiť do tohto nášho milého projektu. Veríme, že spoločnými silami upevníme našu priateľskú komunitu a vytvoríme spolu železničiarsku rodinku. Radi by sme vás teda požiadali o to, aby ste neváhali a posielali nám rôzne obrazové aktuality či vaše články cez e-mail (redakcia@railpage.net, Facebook alebo priamo cez našu novú stránku. Pevne dúfame, že sa stanete súčasťou tohto projektu a spoločnými rukami vybudujeme niečo veľkolepé.

Ďakujeme!

Radi by sme vám dali do pozornosti aj našu Facebook stránku. Naše pôsobenie sme rozšírili aj do týchto vôd a tešíme sa na vašu návštevu. Pravidelne zverejňujeme rôzne aktuality a zaujímavosti zo sveta železníc. Touto formou budete mať k našim článkom vždy o krok bližšie!

Ako fanúšikom železnice vám zaiste netreba zvlášť vysvetľovať, že zavádzanie nových vecí býva niekedy komplikovanejšie, ako by sme si želali. A preto v prípade, že na našom novom webe objavíte chyby alebo budete mať akékoľvek otázky, neváhajte kontaktovať redakciu (redakcia@railpage.net). Pri zavádzaní nového systému sme sa nevyhli zasielaniu nových hesiel pre vaše používateľské účty. Ich zasielanie bolo zastrešené aplikáciou, ktorá by mala tento problém hromadne vyriešiť. Ak vám však email s novým heslom nebol z nejakého dôvodu doručený, skúste tak vyvolať zaslanie nového hesla manuálne a to na tomto odkaze. Samozrejme, sme pripravení pomôcť vám so všetkými problémami spojenými s prechodom na nový systém, stačí nás kontaktovať na redakcia@railpage.net

Na záver by sme vám chceli zo srdca poďakovať za vašu priazeň počas celých týchto rokov. Nesmierne si vážime, že pri nás stále stojíte – a práve to je naša motivácia, aby sme vám stále prinášali zaujímavosti, aktuality a novinky zo sveta železníc. Veríme, že s nami ostanete aj naďalej. Pretože nás spája spoločné hobby!

Railpage.net – Váš železničný portál

Pridajte sa do diskusie!

1 komentár k: Railpage.net oslavuje 10. výročie!

Róbert zo dňa 28.1.2016 21:03

Tak nová stránka Rp nemá chybu!
Fakt ste to dobre zrobili hoši!

Reagovať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Zadajte správnu hodnotu *